Aneta Vignerová po Ujfalušim netruchlí. Svlékla svého bývalého Davida Krause!

 Celebrity 
17. října 2013 13:15 / redakce
  0   0
📷
Dalších 8 fotografií v galerii
A že jim to spolu slušelo Foto: Harmont & Blaine
Na otevření nového obchodu italské značky elegantního neformálního oblečení Harmont & Blaine, se přišlo podívat mnoho známých českých tváří. Mezi všemi hosty a novináři se ale v žádném případě nedal přehlédnout šarm italských majitelů a příznivců značky.

Název a znak pochází z legendárního příběhu vévody z Harmontu a jeho věrného jezevčíka Blaina, který vévodu doprovázel na cestách kolem světa. Tato značka má ve znaku jezevčíka a tak se na slavnostním otevření objevily téměř dvě desítky živých pejsků této rasy.

Na otevření italské módy se přišel podívat i David Kraus (33), který se nehnul od své bývalé přítelkyně Anety Vignerové. Přesto, že ho krásná modelka odkopla kvůli fotbalistovi Tomáši Ujfaluši, vypadá to, že staré křivdy jsou zapomenuty. Bavili se, jako by se mezi nimi nikdy nic nestalo a Aneta ho dokonce svlékla ze šatů! Vybrala z nové kolekce outfit a oblékla Davida podle svého gusta. „Aneta má bezvadnej vkus, to vím už dávno. Klidně by se mohla živit jako stylistka, tak jsem se nebál, svěřit se jí do rukou.“ komentoval Anetin výběr David.

Nyní jsou oba single a kdyby se dali opět dohromady, určitě by z toho měla radost herečka Ivana Chýlková, která žije s otcem Davida Janem Krausem a s Vignerovou vždycky dobře vycházela. Když Aneta přišla, mohla na ní Ivana oči nechat a přivítala jí polibkem a slovy: „krásná jako vždy." Tak uvidíme, jestli platí, že stará láska nezrezaví…
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Stále zelenou aukubu japonskou můžete pěstovat doma i venku

Styl

Vyražte do kina sami. Sledování filmu o samotě je prý velmi pozitivní pro duševní zdraví

Bydlení

Několik přírodních vůní, které vám doma vylepší náladu

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu