Aneta Vignerová po Ujfalušim netruchlí. Svlékla svého bývalého Davida Krause!

 Celebrity 
17. října 2013 13:15 / redakce
  0   0
📷
Dalších 8 fotografií v galerii
A že jim to spolu slušelo Foto: Harmont & Blaine
Na otevření nového obchodu italské značky elegantního neformálního oblečení Harmont & Blaine, se přišlo podívat mnoho známých českých tváří. Mezi všemi hosty a novináři se ale v žádném případě nedal přehlédnout šarm italských majitelů a příznivců značky.

Název a znak pochází z legendárního příběhu vévody z Harmontu a jeho věrného jezevčíka Blaina, který vévodu doprovázel na cestách kolem světa. Tato značka má ve znaku jezevčíka a tak se na slavnostním otevření objevily téměř dvě desítky živých pejsků této rasy.

Na otevření italské módy se přišel podívat i David Kraus (33), který se nehnul od své bývalé přítelkyně Anety Vignerové. Přesto, že ho krásná modelka odkopla kvůli fotbalistovi Tomáši Ujfaluši, vypadá to, že staré křivdy jsou zapomenuty. Bavili se, jako by se mezi nimi nikdy nic nestalo a Aneta ho dokonce svlékla ze šatů! Vybrala z nové kolekce outfit a oblékla Davida podle svého gusta. „Aneta má bezvadnej vkus, to vím už dávno. Klidně by se mohla živit jako stylistka, tak jsem se nebál, svěřit se jí do rukou.“ komentoval Anetin výběr David.

Nyní jsou oba single a kdyby se dali opět dohromady, určitě by z toho měla radost herečka Ivana Chýlková, která žije s otcem Davida Janem Krausem a s Vignerovou vždycky dobře vycházela. Když Aneta přišla, mohla na ní Ivana oči nechat a přivítala jí polibkem a slovy: „krásná jako vždy." Tak uvidíme, jestli platí, že stará láska nezrezaví…
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Podomítkové instalace vypadají dobře a ještě vám ušetří prostor

Styl

Vědci zjistili, že po určitém druhu potravin budete více atraktivní

Bydlení

Jak by měla vypadat ložnice. Čeho se vyvarovat a co naopak podpořit

1. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

2. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

3. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

4. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

5. Halina Pawlowská a její nepředstavitelné a naprosto nečekané situace

Zavřít reklamu