Aneta Vignerová po Ujfalušim netruchlí. Svlékla svého bývalého Davida Krause!

 Celebrity 
17. října 2013 13:15 / redakce
  0
📷
9 fotografií v galerii
A že jim to spolu slušelo Foto: Harmont & Blaine
Na otevření nového obchodu italské značky elegantního neformálního oblečení Harmont & Blaine, se přišlo podívat mnoho známých českých tváří. Mezi všemi hosty a novináři se ale v žádném případě nedal přehlédnout šarm italských majitelů a příznivců značky.

Název a znak pochází z legendárního příběhu vévody z Harmontu a jeho věrného jezevčíka Blaina, který vévodu doprovázel na cestách kolem světa. Tato značka má ve znaku jezevčíka a tak se na slavnostním otevření objevily téměř dvě desítky živých pejsků této rasy.

Na otevření italské módy se přišel podívat i David Kraus (33), který se nehnul od své bývalé přítelkyně Anety Vignerové. Přesto, že ho krásná modelka odkopla kvůli fotbalistovi Tomáši Ujfaluši, vypadá to, že staré křivdy jsou zapomenuty. Bavili se, jako by se mezi nimi nikdy nic nestalo a Aneta ho dokonce svlékla ze šatů! Vybrala z nové kolekce outfit a oblékla Davida podle svého gusta. „Aneta má bezvadnej vkus, to vím už dávno. Klidně by se mohla živit jako stylistka, tak jsem se nebál, svěřit se jí do rukou.“ komentoval Anetin výběr David.

Nyní jsou oba single a kdyby se dali opět dohromady, určitě by z toho měla radost herečka Ivana Chýlková, která žije s otcem Davida Janem Krausem a s Vignerovou vždycky dobře vycházela. Když Aneta přišla, mohla na ní Ivana oči nechat a přivítala jí polibkem a slovy: „krásná jako vždy." Tak uvidíme, jestli platí, že stará láska nezrezaví…
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton ochutnala afrodiziakum známé jako karibská viagra: Její fanoušci z toho šílí, chtějí ho...

Styl

Sváteční pečení na velikonoční stůl: Staročeská nádivka a pravý mazanec by neměly chybět

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu