V dnešním napínavém Zúčtování to schytal tichošlápek Ládík! VyVolení už ho mezi sebou nechtějí.

 VyVolení 
15. října 2013 22:10 / redakce
  0   0
📷
1 fotografie v galerii
Ládík se do Duelu těší. Dokonce strašně moc!  Foto: Facebook
Ve Vile zůstalo po posledním Duelu sedm soutěžících. Pro všechny bylo dnes mnohem těžší vybrat jednoho, kdo to odnese. Nakonec dostal nejvíce palců nesmělý panic a podivín Ládík a byl ostatními soutěžícími poslán do pátečního Duelu.

Ládík nakonec dostal palce od Honzy, Pavlíny a Nikol. Všichni tři mu vyčítali, že se nezapojuje do úkolů a ostatní ho vidí jako nemastného, neslaného kluka, který soutěží proplouvá a šetří síly.

„Označím dnes člověka, se kterým nemám žádný konflikt, takže je to pro mě velmi těžké, ale za celé dva měsíce neprojevil žádné emoce, v mých očích je úplně chladný, proplouvá tady, zatímco my se ždímáme a plníme úkoly. On je tady neviditelný a je to Láďa,” zdůvodnila svůj palec lesbička Pavlína, které dal pro změnu palec Ládík. Vezme si tedy tichý panic do Duelu právě Pavlínu nebo zvolí jinou taktiku? To se dozvíme ve čtvrtek.

Kartami možná ještě zamíchají noví soutěžící, kteří dnes po Zúčtování vstoupili do Vily. O výhru bude bojovat více než dvoumetrový obr Jan Filipenský (40), který se považuje za nejlepšího chrliče ohně v Česku a kartářka Zdeňka Regina Soukupová, která bude v padesáti letech suverénně nejstarší obyvatelkou Vily. Noví soutěžící samozřejmě dostali imunitu.

No vypadá to, že VyVolení si zatím ve Vile ještě nějakou dobu pobudou, jak tohle zvládne nerváček Vladko?!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Felix Slováček po cévní mozkové příhodě září: Doktor mi nezakázal mi ani dobré jídlo, ani erotiku

Styl

Sexuální násilí má nejen psychické, ale také dlouhodobé fyzické dopady

Tech

Jak na instalaci Windows 11 na nepodporovaných PC. Krok za krokem

Zavřít reklamu