Kateřina Kristelová vzkazuje (asi hlavně Novotnýmu...): Zameťte si před vlastním prahem!

 Celebrity 
18. října 2013 07:31 / redakce
  0   0
Dostala nás všechny!  / inStory.cz
Moderátorka Katka Kristelová (40) před nedávnem pustila do světa informaci, že se stala tváří firmy s názvem Cizinky na úklid, která inzerovala dost dehonestujícím způsobem cizokrajné uklízečky. Některá média za to Kateřinu dost natřela, zvlášť její velký obdivovatel Pavel Novotný na ní nenechal nit suchou.

Všechno bylo ale trochu (no vlastně úplně) jinak, takže teď Katka všem, kteří si ji brali do huby, vzkazuje následující: "Pro ty z Vas, kteri si mysleli, ze jsem se zblaznila a na stara kolena hodlam obchodovat s bilym masem, mam vysvetleni: Kampan Cizinky na uklid byl viral. Lacine pojeti byl umysl, ktery se povedl presne tak jak bylo zamysleno. Smysl cele veci mi rozhodne karmu nezaspinil, ba naopak, slo o upozorneni na prava migrantek, ktere Vam doma uklizi a ke kterym se nekdy mohou zamestnavatele chovat jako k vecem. Bylo mi cti spolupracovat se Sdruzenim pro integraci a migraci, Clovekem v tisni a reklamni agenturou Ogilvy and Mather. Jsem rada, ze jsou vsechny subjekty spokojeny a budu se tesit na spolupraci budouci. Tak at mate vsichni doma cisto a ti co se pousteli a opirali do moji osoby, at si zametou smetakem hlavne pred vlastnim prahem..."

Jo a my se omlouváme, že vzkaz neobsahuje diakritiku, ale je to dlouhý, nechtělo se nám to opravovat, takže jak jsme dostali, tak pouštíme dál. Na faktech ostatně pár háčků a čárek nic nemění.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nepřekrmujte svého psa v zimě. Je to častá chyba mnoha páníčků

Styl

Častá konzumace zázvoru přináší mnoho zdravotních výhod

Bydlení

Využijte zbytky zeleniny a vypěstujte si nové mladé výhonky

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu