Kateřina Kristelová vzkazuje (asi hlavně Novotnýmu...): Zameťte si před vlastním prahem!

 Celebrity 
18. října 2013 07:31 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Dostala nás všechny!  / inStory.cz
Moderátorka Katka Kristelová před nedávnem pustila do světa informaci, že se stala tváří firmy s názvem Cizinky na úklid, která inzerovala dost dehonestujícím způsobem cizokrajné uklízečky. Některá média za to Kateřinu dost natřela, zvlášť její velký obdivovatel Pavel Novotný na ní nenechal nit suchou.

Všechno bylo ale trochu (no vlastně úplně) jinak, takže teď Katka všem, kteří si ji brali do huby, vzkazuje následující: "Pro ty z Vas, kteri si mysleli, ze jsem se zblaznila a na stara kolena hodlam obchodovat s bilym masem, mam vysvetleni: Kampan Cizinky na uklid byl viral. Lacine pojeti byl umysl, ktery se povedl presne tak jak bylo zamysleno. Smysl cele veci mi rozhodne karmu nezaspinil, ba naopak, slo o upozorneni na prava migrantek, ktere Vam doma uklizi a ke kterym se nekdy mohou zamestnavatele chovat jako k vecem. Bylo mi cti spolupracovat se Sdruzenim pro integraci a migraci, Clovekem v tisni a reklamni agenturou Ogilvy and Mather. Jsem rada, ze jsou vsechny subjekty spokojeny a budu se tesit na spolupraci budouci. Tak at mate vsichni doma cisto a ti co se pousteli a opirali do moji osoby, at si zametou smetakem hlavne pred vlastnim prahem..."

Jo a my se omlouváme, že vzkaz neobsahuje diakritiku, ale je to dlouhý, nechtělo se nám to opravovat, takže jak jsme dostali, tak pouštíme dál. Na faktech ostatně pár háčků a čárek nic nemění.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Lopez a Ben Affleck: Předstírají lásku před kamerami, nebo jsou to skutečné projevy citů? Už...

Styl

Sváteční pečení na velikonoční stůl: Staročeská nádivka a pravý mazanec by neměly chybět

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu