Mladičká brazilská modelka potvrdila, že randí s Leonardem DiCapriem. Teď má ale strach, že jí Leo odkopne! To brzo...

 Celebrity 
16. října 2013 11:15 / redakce
  0
📷
7 fotografií v galerii
Leo má vytříbený vkus... o tom žádná! Foto: Facebook
Krasavec Leonardo DiCaprio (38) střídá ženský jako fusekle. Teda jen ty blonďatý. Ještě nedávno randil s modelkou Victoria Secret Toni Garrn, se kterou objevil ještě na začátku září na US Open. Teď už to ale pytlíkuje s jinou. Nebo snad ne?!

Pětadvacetiletá modelka, Katiuscia Torres Soares, pracující pro Elite Model Management v Paříži, nechce být jen v řadě možných matrací slavné hvězdy, a tak se rozhodla randění s Leonardem vykřičet do světa.

„Setkala jsem se s Leem v Cannes. Na festivalu jsme spolu bydleli v jednom domě. Opravdu nevím, jak nás mohli vyfotit, protože jsme se hodně dobře skrývali. Leo je úžasný, ale mám strach, aby se nenaštval, že jsem vám to prozradila. Máme dohodu, že o našem vztahu nikomu neřekneme,“ uvedla Kat pro brazilské noviny a ještě prozradila, že slavný proutník nesnáší fotografy a své soukromí si přísně střeží.

Slova brazilské krásky ovšem vyvrátil zdroj blízký DiCapriovi. Kat Torres si to prý vymyslela. Zdroj dodává, že tahle dvojice se rozhodně nikdy nezapletla ani v minulosti ani v současné době.

Postelí hollywoodského playboye už prošly krásky jako Gisele Bündchen, Blake Lively, Bar Refaeli nebo Toni Garrn. Všechno to jsou blondýny. Takže náklonnost k plavovláskám je jasná a víte co se říká... Na každém šprochu pravdy trochu...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Modré laguny odhalila, že byla sexuálně napadena hollywoodským manažerem. Přes třicet let se o tom...

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu