Nora Mojsejová je ve vazbě a možná skončí jako bezdomovec. Kde pak budou spávat její čoklíci???

 Celebrity 
16. října 2013 06:49 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nořini pejsci mají svůj vlastní pokoj. Zatím... Foto: Facebook
Kolem Nory Mojsejové (55), která je vyšetřovaná za daňové úniky, se roztáčí další kolo reality show. První ránu jí zasadil Braňo Mojsej (45), který se po rozvodu s Norou vrátil ke své předchozí manželce a synovi, které Nora bytostně nenávidí. Navíc na syna přepsal majetek, který dostal po rozvodu právě s Norou. Tedy apartmán v Tatranské Lomnici a luxusní vilu na Pereši. A o tyhle nemovitosti právě jde. Nora se již delší dobu soudí s Františkem Kabrhelem alias Versačem, s nímž se během reality show Mojsejovci velmi spřátelila.

Tento známý nitranský podnikatel, který se reality show zúčastnil, sice hlavní výhru milion korun nevyhrál, ale ze soutěže odcházel obohacený o přátelství s Norou. Leč kde že loňské sněhy jsou.

Teď se s Norou soudí o statisíce eur, které jí půjčil, ale ona mu je jaksi nevrací. Versače to žene dál a snaží se získat její majetek. Napadl totiž darovací smlouvy, kterými Nora převedla majetek na Braňa. Pokud soud vyhraje, nemovitosti se vrátí původnímu majiteli a brzy je může vlastnit právě Versače.

Noro... a kde pak budou lehávat tvoji psíčci?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Dcera heavy metalového bouřliváka Ozzyho Ozbourna, Kelly je těhotná

Styl

Coldbrew, opravdová lahůdka nebo další hipster trend?

Dům a zahrada

Slimáci jsou neúprosní a dokáží zlikvidovat celou vaši úrodu. Jejich invazi se můžete bránit

Zavřít reklamu