Taylor Momsen půjde do pekla!

 Video 
17. října 2013 14:30 / Jitka Jahodová
  0
Loading...
📷
3 fotografie v galerii
Going to hell Zdroj: Youtube.com
Po téměř dvou letech zdánlivého klidu, Taylor Momsen právě vydala se svou kapelou The Pretty Reckless video pro jejich nejnovější singl ,,Going to hell‘‘.

Všechny texty a písně skládá dvacetiletá Taylor sama, teď napsala o tom, že půjde do pekla. Minimálně tak vypadá. Klip je takovou směsicí hříchů jak z bible vystřižených. Obžerství, hromadné orgie, marnivost, zpěvačka sama jako Eva s jablkem v ruce a s hadem na prsou. Přitom jí démonicky svítí oči, asi ji uhranul sám Satan.

Však také v singlu zpívá o tom, že půjde do pekla za všechna svá kacířství, za životy, které vzala s sebou, pro lásku, kterou chystá plodit s ďáblem samotným, už jim hrají svatební zvony. Za všechny lži, které vypustila z úst. Sliby, které porušila. Za duše, které opustila. Je to v podstatě taková její zpovědnice, kde prosí svatého otce o odpuštění.

Vydání nové desky se chystá na příští rok, ale k jejímu vzniku vedla vskutku cesta trnitá. Kapelu loni postihl hurikán Sandy, který vyplavil jejich studio v New Jersey. Přišli o kytary, mikrofony, zesilovače, a aby toho nebylo málo, tak se jejich producent musel vyrovnat se smrtí manželky. Všechno zlé je k něčemu dobré a všechny ztráty a těžkosti je inspirovaly a promítnou se do nových materiálů.
Kam dál?
Budete v šoku! Deset celebrit jak je možná neznáte.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ukázalo se, že Madonna ve své sbírce skrývá dávno ztracený obraz. Měl zmizet z Francie koncem 1. světové...

Styl

Začal čínský nový rok ve znamení králíka. Pro většinu znamení zvěrokruhu by to měl být skvělý rok....

Tech

Rusko vybavilo svoje ponorky Belgorod novými a nedostižnými jadernými torpédy Poseidon