Tohle jste ještě neviděli! Proč si Geňa kouše nehty, Gondíková je mimo, Bittnerová vyděšená a Korn vykulený?

 Celebrity 
20. března 2016 04:01 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
Richard Genzer kousající si nehty, trochu mimózní Adélka Gonzíková a u toho režisér Antonín Procházka! produkce muzikálu
Nervozita roste. Za měsíc a něco má být premiéra a zatím toho příliš neumí. Proto jsou herci a zpěváci nervózní jak sáňky v létě a podle fotek to taky tak vypadá. Že jste nikdy nebyli v zákulisí příprav divadelního představení či muzikálu? My vám umožníme do něj nahlédnout. Konkrétně na muzikál Ať žijí duchové. Ovšem pro některé to možná nebude příliš příjemný pohled.

Richard Genzer si nervozitou zřejmě ohryže všechny nehty, tedy na rukou. Adéla Gondíková působí tak, jakoby koukala takzvaně do blba, když jí a kolegům režisér něco vysvětluje. Česká Marilyn Monroe Miluška Bittnerová, ač skvělá moderátorka a herečka, tak určitě ne zpěvačka je vyděšená z toho, jakže to zvládne. Ale ona ví, že to prostě dá.

To ale Jiří Korn je tak trochu vykulený, kdo všechno v muzikálu bude účinkovat. Jediná Chantal Poullain se zdá být v klidu a s úsměvem.

Hanka Holišová, kterou diváci znají z televize, je držitelkou Thálie, hraje i v Mamma Mia!, únavou složila hlavu na klín fešáka Davida Gránského. Přitom doma má pořádného fešáka, tanečníka Tomáše Smičku. V příběhu se objeví také Roman Vojtek a mnoho dalších.

No, režisérovi Antonínu Procházkovi tedy rozhodně nezávidíme. Muzikál Ať žijí duchové je pomalu za dveřmi a vše je potřeba doladit, dopilovat tak, aby to alespoň trochu připomínalo původní televizní verzi, kterou diváci znají.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech