Tohle jste ještě neviděli! Proč si Geňa kouše nehty, Gondíková je mimo, Bittnerová vyděšená a Korn vykulený?

 Celebrity 
20. března 2016 04:01 / redakce
  0   0
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Richard Genzer kousající si nehty, trochu mimózní Adélka Gonzíková a u toho režisér Antonín Procházka! produkce muzikálu
Nervozita roste. Za měsíc a něco má být premiéra a zatím toho příliš neumí. Proto jsou herci a zpěváci nervózní jak sáňky v létě a podle fotek to taky tak vypadá. Že jste nikdy nebyli v zákulisí příprav divadelního představení či muzikálu? My vám umožníme do něj nahlédnout. Konkrétně na muzikál Ať žijí duchové. Ovšem pro některé to možná nebude příliš příjemný pohled.

Richard Genzer (54) si nervozitou zřejmě ohryže všechny nehty, tedy na rukou. Adéla Gondíková působí tak, jakoby koukala takzvaně do blba, když jí a kolegům režisér něco vysvětluje. Česká Marilyn Monroe Miluška Bittnerová, ač skvělá moderátorka a herečka, tak určitě ne zpěvačka je vyděšená z toho, jakže to zvládne. Ale ona ví, že to prostě dá.

To ale Jiří Korn je tak trochu vykulený, kdo všechno v muzikálu bude účinkovat. Jediná Chantal Poullain se zdá být v klidu a s úsměvem.

Hanka Holišová, kterou diváci znají z televize, je držitelkou Thálie, hraje i v Mamma Mia!, únavou složila hlavu na klín fešáka Davida Gránského. Přitom doma má pořádného fešáka, tanečníka Tomáše Smičku. V příběhu se objeví také Roman Vojtek a mnoho dalších.

No, režisérovi Antonínu Procházkovi tedy rozhodně nezávidíme. Muzikál Ať žijí duchové je pomalu za dveřmi a vše je potřeba doladit, dopilovat tak, aby to alespoň trochu připomínalo původní televizní verzi, kterou diváci znají.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Psi trávu milují. Někdy však její požírání značí vážný problém

Styl

Nespavost trápí čím dál víc lidí. Zkuste metodu amerických vojáků a usnete do dvou minut

Bydlení

Jak zatočit s rybinou. Použijte sodu, citron nebo čajovou sedlinu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu