Gott je prý vyléčený! Co teď hodlá udělat?

 Celebrity 
19. března 2016 03:01 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Karel Gott se rozhodl, že všem ještě ukáže! archiv Prima
Jiný na jeho místě by ležel, sténal, ale Karel Gott ne! Sotva dostal skvělé zprávy o tom, že jeho rakovina mízních uzlin zcela ustoupila, rozhodl se, že bude zase zpívat. A dělá pro to všechno co může! Chce se vrátit na pódia!

Kromě odpočinku a vitamínů, nyní řeší své hlasivky. Ty jsou náročnou chemoterapickou léčbou narušeny, ale ne zničeny. Alespoň lékaři říkají, že naděje, že Mistr nám všem zase na jevišti ukáže, je velká. Karel Gott se toho chytil a dělá maximum, aby se to podařilo.

"Rehabilituji, lépe se mi mluví, ale stále to není ono. To je pochopitelné, ovšem snažím se," řekl Gott, který je podle mnohých nezmar a už má roupy, což je dobře. Jak pro něj samotného, tak pro jeho fanoušky. Chodí na foniatrii, inhaluje a cvičí pomalu, opatrně hlas.

"Karel je vážně nezmar a je to dobře. Protože on všem ještě ukáže. Kdekdo ho pohřbíval, ale on je zkrátka neskutečně silná osobnost a věřím, že se zase na koncertní pódia vrátí," říká jeho kamarád.

Pokud se to podaří a Gottovi se vrátí zpět jeho krásný slavičí hlas, bude to pro něj i nejlepší promo, jaké kdy měl a první koncert po nemoci bude zcela jistě vyprodán do posledního místečka během pár hodin. Každý bude chtít Káju vidět zpívat a křepčit na jevišti, jak to umí jenom on.

Zpěvák díky tomu, že dokončil léčbu, bude už jen pod dozorem lékařů a bude docházet na kontroly, má zase velkou chuť do života a do práce. Nevydrží chvíli na místě a těší se, až to někde na jevišti zase rozbalí.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nepodceňujte výhody postřikovače, oceníte jej v zahradě i na balkoně

Styl

Kozí mléko je velmi užitečné i v péči o pleť

Bydlení

Kulatá zrcadla jsou velmi trendy. Musíte ale vědět, kam je dát

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu