Týraná bývalá televizní hvězda Čejková? Marek Vít je násilnické prase!

 Celebrity 
19. března 2016 04:01 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Vypadali jak reklama na štěstí, dnes se Čejková s Vítem nemohou ani cítit! Profimedia
Byla zamilovaná, všude se jím chlubila, hovořila o něm jako o největší lásce, ochraniteli a teď? Je podle ní násilnické prase, které je schopno zkopat ženskou. Řeč je o bývalé televizní hvězdě Mirce Čejkové a jejím exmanželovi Marku Vítovi.

Pět let po rozvodu se týdeníku Sedmička svěřila, že jí Vít týral a proto od něj utekla. Obvinila ho z násilí a podvodů. Proč s tím ale Čejková přišla až teď? Potřebuje reklamu, anebo se prostě jen odhodlala?

"Mirka není normální! Je nevyrovnaná, což dokázala mnohokrát, ale úplně jí houklo, když si toho zmetka vzala v době, kdy seděla za podvody ve vězení. Všichni ji varovali a ona všem jen nadávala, že jí chtějí ublížit a nepřejou jí štěstí. Pak to viděla. Proč si teď stěžuje, vždyť to musela tušit," myslí si jedna z jejích kolegyň a bývalých kamarádek.

Čejková si Víta vzala v roce 2005, ale o šest let později se už rozváděli! To, že by jí bil, kopal a podobně, nikdy neuvedla. Ani u soudu ne!

Vít, který nyní žije s vizážistkou Kateřinou, s níž má téměř dvouletou dcerku, je pode Čejkové násilník a podvodník.

„Je to zbabělec a člověk, který je schopný zkopat ženskou, ale když by na něj udělal bububu chlap, tak se prostě počurá. Je to skutečně prase a je to hrozné,“ řekla Mirka Čejková pro Sedmičku a opravdu ho nešetřila!

„Je to násilnické prase. Byl to důvod, proč jsem od něj utekla. Nechci se k tomu ale už vracet,“ nebrala si servítky bývalá moderátorka a Víta dokonce obvinila, že ji měl chtít před časem podle jejích informací připravit o majetek.

„Před měsícem mi někdo volal a varoval mě, že má od svých zdrojů informaci o tom, že se chystá znovu zaútočit na můj majetek. Prý připravuje nějaké podvodné směnky. Já jsem to řekla svým právníkům, aby se na to připravili, a od té doby to neřeším,“ podotkla Čejková.

Podle moderátorky, která se dnes živí jako koučka všeho možného, od médií, přes životní zkušenosti, Marek Vít prý vždy lhal a podváděl. Nosil prý dokonce falešné hodinky a přestože tvrdí, že je manažerem fotbalové Barcelony, lístky musel kupovat od překupníků.

Kvůli Vítovi dokonce měli přestat mít zájem o jejího syna fotbaloví manažeři, kterým měl Marek Vít údajně nakukat, že je biologickým otcem Felixe Čejky. Tím je Mirčin exmanžel golfista Alex Čejka.

Marek Vít ale všechna obvinění popírá a říká, že Čejková lže. Že od něj neutekla, ale byl to on, kdo podal žádost o rozvod a svou dnes ex poslal k psychiatrovi.

Jak vše doopravdy bylo, vědí jen oni sami dva. Nicméně jak Čejková, tak i Vít by se měli vzájemně přestat osočovat a vše si vyříkat. Praní špinavého prádla na veřejnosti je to nejhorší, co můžou udělat. Už kvůli svým dětem
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Samolepky rychle a levně promění fádní stěny

Styl

Na co je dobré myslet, než se vydáte s dětmi na pískoviště

Bydlení

Mol šatní je pro každou domácnost pohromou. Zaručeně fungující rady našich babiček

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu