Týraná bývalá televizní hvězda Čejková? Marek Vít je násilnické prase!

 Celebrity 
19. března 2016 04:01 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Vypadali jak reklama na štěstí, dnes se Čejková s Vítem nemohou ani cítit! Profimedia
Byla zamilovaná, všude se jím chlubila, hovořila o něm jako o největší lásce, ochraniteli a teď? Je podle ní násilnické prase, které je schopno zkopat ženskou. Řeč je o bývalé televizní hvězdě Mirce Čejkové a jejím exmanželovi Marku Vítovi.

Pět let po rozvodu se týdeníku Sedmička svěřila, že jí Vít týral a proto od něj utekla. Obvinila ho z násilí a podvodů. Proč s tím ale Čejková přišla až teď? Potřebuje reklamu, anebo se prostě jen odhodlala?

"Mirka není normální! Je nevyrovnaná, což dokázala mnohokrát, ale úplně jí houklo, když si toho zmetka vzala v době, kdy seděla za podvody ve vězení. Všichni ji varovali a ona všem jen nadávala, že jí chtějí ublížit a nepřejou jí štěstí. Pak to viděla. Proč si teď stěžuje, vždyť to musela tušit," myslí si jedna z jejích kolegyň a bývalých kamarádek.

Čejková si Víta vzala v roce 2005, ale o šest let později se už rozváděli! To, že by jí bil, kopal a podobně, nikdy neuvedla. Ani u soudu ne!

Vít, který nyní žije s vizážistkou Kateřinou, s níž má téměř dvouletou dcerku, je pode Čejkové násilník a podvodník.

„Je to zbabělec a člověk, který je schopný zkopat ženskou, ale když by na něj udělal bububu chlap, tak se prostě počurá. Je to skutečně prase a je to hrozné,“ řekla Mirka Čejková pro Sedmičku a opravdu ho nešetřila!

„Je to násilnické prase. Byl to důvod, proč jsem od něj utekla. Nechci se k tomu ale už vracet,“ nebrala si servítky bývalá moderátorka a Víta dokonce obvinila, že ji měl chtít před časem podle jejích informací připravit o majetek.

„Před měsícem mi někdo volal a varoval mě, že má od svých zdrojů informaci o tom, že se chystá znovu zaútočit na můj majetek. Prý připravuje nějaké podvodné směnky. Já jsem to řekla svým právníkům, aby se na to připravili, a od té doby to neřeším,“ podotkla Čejková.

Podle moderátorky, která se dnes živí jako koučka všeho možného, od médií, přes životní zkušenosti, Marek Vít prý vždy lhal a podváděl. Nosil prý dokonce falešné hodinky a přestože tvrdí, že je manažerem fotbalové Barcelony, lístky musel kupovat od překupníků.

Kvůli Vítovi dokonce měli přestat mít zájem o jejího syna fotbaloví manažeři, kterým měl Marek Vít údajně nakukat, že je biologickým otcem Felixe Čejky. Tím je Mirčin exmanžel golfista Alex Čejka.

Marek Vít ale všechna obvinění popírá a říká, že Čejková lže. Že od něj neutekla, ale byl to on, kdo podal žádost o rozvod a svou dnes ex poslal k psychiatrovi.

Jak vše doopravdy bylo, vědí jen oni sami dva. Nicméně jak Čejková, tak i Vít by se měli vzájemně přestat osočovat a vše si vyříkat. Praní špinavého prádla na veřejnosti je to nejhorší, co můžou udělat. Už kvůli svým dětem
Komentáře
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co stihnout na zahradě, než se pořádně ochladí

Styl

Nejrychleji se vám vajíčka zkazí ve dveřích lednice. Kde je tedy skladovat?

Bydlení

Je lepší vybrat nábytek z dřevotřísky, kovu nebo dřeva? Každý materiál má svá pro i proti

1. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

2. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

3. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

4. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

5. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

Zavřít reklamu