Smrt v rodině Věry Špinarové. Obrovská bolest!

 Celebrity 
28. ledna 2016 03:01 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Věra Špinarová to v životě neměla jednoduché! archiv V. Špinarové
Hlas má jako zvon, na jevišti z ní tryská energie, je to "herdeg baba" z Ostravy... a přitom je Věra Špinarová hodně křehká duše, do které by to nikdo neřekl. S Petrou Janů čtyřikrát vyprodaly pražskou Lucernu, udělaly na třicítku koncertů a nakonec jí to před koncem roku letos položilo. Dostala silnou virózu, ale to není to, co jí v životě trápí nejvíc.

Věra Špinarová není tak energická, jak by se mohlo zdát. Vyučila se jako chemička prádelen a čistíren, ale už tehdy začala zpívat. A začalo se jí dařit. Jako zpěvačka zaujala okamžitě svým nenapodobitelným sytým hlasem i temperamentním a vitálním vystupováním na pódiu. Na její koncerty se začaly stát fronty.

První manželství s Ivo Pavlíkem, který nyní žije s Heidi Janků, nevyšlo. Druhé manželství formálně trvalo šestnáct let, ale samotný vztah se zpěvákem Víťou Vávrou, bouřlivákem a idolem ženských srdcí, byl podstatně kratší. Věra žila v Ostravě, on v Praze a ani jeden se nechtěl svého zázemí, rodiny a přátel, vzdát. Několikrát se rozešli a pak zase sešli, ale po letech odloučení jejich manželství nakonec ztratilo smysl. Věra nikdy nebyla dlouho sama. Dnes žije na chalupě kousek od Ostravy s mladším partnerem. Má kolem sebe ráda své blízké. Navštěvují ji přátelé, syn s rodinou. Krásný vztah má se svou vnučkou Johankou. Žije poklidný život.

Málokdo ale ví, že v sobě nosí velkou bolest kvůli ztrátě, která ji zasáhla před 27 lety, kdy o Vánocích roku 1980 prožila její rodina velkou tragédii. Na pražském Smíchově tehdy jejího bratra někdo brutálně napadl a zbil. Nakonec v nemocnici na následky zranění zemřel. Okolnosti jeho smrti nikdy nebyly objasněny. Pro celou rodinu to bylo neštěstí, které se Věra a její nejbližší snažili společně překlenout, ale prázdno zůstalo. Věra na bratra dodnes vzpomíná s dojetím, a jak sama říká, jeho záhadné úmrtí je pro ni nejbolestnější okamžik jejího života a stále se s tím nedokázala smířit. Neví, kdo ho zbil a proč musel tak mladý zemřít.

"S tím se prostě nikdy nevyrovnám," říká Špinarová, pro kterou hnacím motorem je hlavně její práce.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít