Nemocný "Krakonoš" Peterka své nemocné "Anče" Maciuchové poslal dojemný vzkaz!

 Celebrity 
21. února 2016 04:53 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
František Peterka sám bojoval s rakovinou a teď posílá vzkazy své "Anče", Haně Maciuchové, aby ji dodal sil! archiv ČT
Herečka Hana Maciuchová je další z celebrit, která se pere se zákeřnou rakovinou! Ve svých sedmdesáti letech podstupuje léčbu v pražské nemocnici na Vinohradech. Vzkazy ji posílají přátelé, kolegové i fanouškové. Jeden za všechny jí ale poslal slavný Krakonoš, herec František Peterka, který podobnou nemoc nedávno porazil!

"Já vám přeju, abyste se z toho dostala co nejrychlejc. Bojujte, držte se. Vlastně to nic není," řekl v nadsázce 93letý Peterka, který prodělal ozařování jazyka, protože právě tam mu nedávno lékaři objevili nádor. Před tím měl řadu nehod, zlomenin i dalších zdravotních problémů.

Maciuchovou, která zápasí s rakovinou prsu, jistě vzkaz od samotného Krakonoše, tedy jeho představitele, s kterým točila Krkonošské pohádky. potěšil. Všem svým příznivcům a přátelům na dálku děkuje za vzkazy a říká, že nyní chce se svou nemocí bojovat intimně.

Herečka zrušila představení ve Vinohradském divadle i v Ungeltu, a nyní se chce vyléčit. Věří, že se před kameru i na divadelní prkna zase brzo vrátí!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít