Hodně sexy Brožová! Jak to dělá? Známe její tajný recept!

 Celebrity 
11. února 2016 04:54 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Kateřina Brožová je i téměř na prahu padesátky pořád sexy!  archiv TV Barrandov
Kateřina Brožová oslavila, i když se to u žen říkat nemá, 48. narozeniny a nikdo to nechápe. Tedy to, že vypadá i ve svém věku tak skvěle. Jak to ta ženská dělá. Přitom je pořád v jednom letu, má dny, kdy se nezastaví a do toho pečuje o domácnost, stará se o dceru. Má snad tajný recept?

Herečka, moderátorka, ale taky zpěvačka, tím vším Brožová je. Zvládá to s přehledem a ještě umí být zajímavá, atraktivní, milá a dobře naladěná.

„Snažím se. Někdy je to fuška, ale hlavně se snažím být dobře naladěná a v jídle se nějak zvlášť neomezuji. Jen se prostě nepřejídám,“ nechala se Brožová slyšet.

Žádné zvláštní rituály, nebo návody k tomu, jak být téměř na prahu padesátky pořád velmi sexy. Snad jen to, že dělá to, co jí baví, co jí přináší radost, samozřejmě kromě finančního zajištění, ale hlavně, co ji naplňuje.

Zdá se, že Brožová je i ve vztahu s podnikatelem Jaromírem Soukupem spokojená a i přes občasné partnerské bouřky, které jsou ostatně v každém manželství či partnerském svazku, jim to skvěle klape. No a to už je půl úspěchu zaručeno.

„Nemám čas zabývat se a přemýšlet nad nesmysly a snažím se, abych vše, co dělám, dělala dobře a naplno,“ říká často Kateřina Brožová, která nyní točí seriál Doktorka Kellerová, který volně navazuje na úspěšné příběhy s názvem Stopy života. Do toho moderuje, hraje, zpívá a je stále velmi atraktivní. I řada výrazně mladších mužů Kateřinu obdivuje a mnozí si na ní i myslí. Mají ale smůlu, když prý Brožová miluje, všichni okolo jsou bez šance.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nachystejte ptákům na zimu krmítko i se správným krmením

Styl

Pečujte o své zdraví obyčejnými produkty přírody. Zkuste třeba starý trik s česnekem

Bydlení

Je čas zazimovat zahradní sekačku. Správný postup vám ušetří nemalé peníze

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu