České herečce chtějí vyvraždit rodinu!

Herečka se bojí o svůj život i život svých nejbližších! Je zoufalá a bezradná!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
10. února 2016 03:01 / Profimedia
  0   0
Vyvražděním rodiny vyhrožují prý rodině herečky Veroniky Žilkové. Nejde o žádný námět na film nebo scénář, ale o realitu. Asi by Žilková nikoho tak nezajímala, kromě filmových kritiků, kdyby byla jen umělkyní. Ona je ale manželkou jednoho z členů vlády, ministra obrany Martina Stropnického. A to je právě ten důvod.

Žilková už měsíce žije ve strachu a hrůze, co se stane jí, dětem, jejím blízkým. Teď přiznala, že se opravdu bojí a čelí výhrůžkám, které nelze brát na lehkou váhu! A jak herečka Blesku prozradila, vše začalo výhrůžkami ještě před tím, než někdo zaútočil zápalnými láhvemi na její dům. Herečka ovšem o anonymech neměla tušení, manžel jí je zatajil.

Poté, co byl dopaden pachatel se ale situace neuklidnila. Výhrůžkám čelí dodnes. "Anonymy chodí dodnes. A jsou velmi útočné a stresující a tuzemského původu," přiznala pro deník Žilková, která si prochází soukromým peklem!

„Vyhrožují všem. Manželovi, dokonce i jednotlivě dětem. A nejde o žádné malicherné výhrůžky. Vyhrožují likvidací rodiny. Nabodnou nás na kůl, děti oběsí… Došli až tak daleko, že posílají fotky dětí a názorně vysvětlují, co s nimi udělají. Až z toho mrazí. Je to paradoxní, ale naší rodině prostě vyhrožují za zahraničněpolitickou orientaci České republiky!," prozradila Veronika, která se pochopitelně jako matka o své děti bojí.

Šokem je skutečnost, že zápalné láhve, které vloni přiletěly na pozemek k jejímu domu, nebyly jen s cílem nevinně zastrašit. Snad jen shodou náhod nedošlo k obrovské tragédii! Kdyby se je útočníkovi, kterého zřejmě někdo vyrušil, podařilo správně hodit, byl by to masakr.

„Shořel by dům a mnoho lidí v něm. Martin doma nebyl, byly tam děti a moje dvaadevadesátiletá maminka. Strašné pomyšlení, že nás chtěl a chce opravdu někdo zlikvidovat," podotkla Žilková, která taky přiznala, že resort, který její manžel vede nabízelo diplomatické objekty, kam by se s rodinou mohli přestěhovat. Vadou na kráse je to, že objekty nejsou bezbariérové a to by byl problém pro maminku známé herečky.

"A dovedete si představit ty řeči? Kdekdo by nás napadal za to, že si bydlíme ve státním chráněném objektu. V zahraničí je to ale například u ministrů obrany běžná praxe," dodal nakonec Žilková, která čelí různým útokům, včetně pomluv a nenávisti.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

O kvalitě spánku nerozhoduje jen postel či rošt. Roli hraje i jedna opomíjená drobnost

Styl

Vrásky na čele zbytečně přidávají roky. Známe triky, jak se jich docela snadno zbavit

Bydlení

Pět tipů, aby se vám v ložnici nádherně spalo

1. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

2. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě

3. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

4. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

5. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě