Vše, co jste o Angelině Jolie fakt nechtěli vědět. Nože, krev a sado maso!

 Celebrity 
08. října 2013 08:35 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Krev na krku, no a? Foto: Twitter
Mnohými je považována za nejkrásnější ženu světa. Je slavná, bohatá a tak trochu tajuplná. Angelina, celým jménem Angelina Jolie Voight, je dcerou herečky Maucheline Bertrand a herce Jona Voighta a jejím největším dětským snem bylo stát se ředitelkou pohřebního ústavu! Zvlaštní? Tak určitě...

Ale tím to teprve začíná! Máme pro vás pár intimních detailů z jejího života:

1. Pohřební fanynka – když byla Angelina již v mladém věku na pohřbu, byla tím značně ovlivněna. Nechtěla potom být princeznou, ale vedoucím pohřebního ústavu.

2. Ruce pryč – trpí intenzivním odporem z objímání. Už když vyrůstala, tak jí objetí od druhých lidí bylo nepříjemné, dokonce i od vlastní matky. Dech se jí tají už když o tom mluví.

3. Postelová hra s noži – vždy měla slabost pro historické nože a tak je zapojila do svého prvního sexuálního zážitku. O panenství přišla ve 13ti a podle jejích slov to stálo za prd, nic necítila. Naneštěstí měla nože všude okolo, jeden z nich vzala a partnera řízla.

4. Zpečetěno krví – v manželství s Billym Bobem Thorntonem navzájem nosili na krku ampulky s krví toho druhého, po rozvodu chtěla Angelina svou krev vrátit. Běžně si oblékali spodní prádlo toho druhého a v jednom z rozhovorů na červeném koberci pár přiznal, že právě měli sex v limuzíně.

5. Nabít a střelit – libuje si nejen v nožích, ale i ve zbraních. S Bradem mají v domě i zbraně střelné a pokud by bylo potřeba, umí je použít. Pro herečku je střelba jako afrodiziakum.

6. S&M – její praktiky zahrnují i sado maso. V roce 2008 bylo natočeno podivné video, ve kterém vysvětluje krásu spojení vztahu a drsných sexuálních praktik.

7. První svatba – místo klasických šatů si na první svatbu s Johnym Lee Millerem oblékla černé kožené kalhoty a bílou košili ozdobenou ženichovým jménem. Hádejte, čím bylo jméno napsáno? Její vlastní krví.

8. Bratrská láska – se svým starším bratrem Jamesem mají opravdu blízký vztah. Na udílení cen akademie 2000 všem předvedli své semknuté rty. Podivnosti sahají až k nim domů, když na jedné nahrávce James volal Angelině, že je dokonalá žena jeho života.

9. Vzhůru k nebesům – nemá jen licenci na střelbu, ale také na létání. Angelina se omezuje na jednomotorová letadla, ale klidně by mohla pilotovat i normální letadlo.

10. Kambodžské občanství - Angelina si zamilovala lidi z jihovýchodní Asie. Poté, co zde pomáhala národu se sociálními pracemi, premiér Kambodži jí udělil roku 2004 čestné občanství.

11. Smysluplné tetování – sedm řad číselných tetování na její levé paži zobrazuje souřadnice zeměpisné šířky a délky jednotlivých míst narození Brada a jejich dětí.

12. Otec a dcera – vztah Angeliny a otce Jona Voighta nebyl vždy kvalitní. Herec se dokonce bál o její duševní zdraví poté, co adoptovala syna Maddoxe. V roce 2009 se po osmi letech díky Bradovi usmířili.

13. Angelina a drogy - přes drogy - i ty nejtvrdší - je tato dáma odbornicí. "Zkusila jsem kokain, heroin, extázi, LSD, prostě všechno! Ale droga, která na mě měla nejhorší účinek, byla marihuana. Cítila jsem se hloupě a uhihňaně a to nesnáším," přiznala a shodila tím účinky trávy, kterou si již dávno oblíbil její současný partner Brad Pitt.

Početná rodinka Brada a Angeliny, přezdívaná Brangelina klan, je ale jinak úplně normální a krásná herečka je vzorná matka. Fakt.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum