Nic není nemožné! Aneb jak to vypadá, když zapomenete zestárnout. Alla Pugačeva má ve 64 letech dvojčata!

 Celebrity 
08. října 2013 10:45 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nejúspěšnější sovětská umělkyně Alla Pugačeva Foto: Facebook
Tohle vás dostane do kolen. Ve svých 64 letech se stala hvězda sovětského a ruského popu Alla Pugačevová matkou dvojčat. Holčička Líza a chlapec Garri se narodili 18.září v Moskvě.

Zpěvačce a jejímu o 27 let mladšímu manželovi Maximu Galkinovi dvojčátka donosila náhradní matka, nicméně biologickými rodiči jsou Galkin a Pugačeva. Bude je ale také vychovávat? Těžko si představit, jak sedmdesátiletá Alla dovádí na pískovišti plném ukřičených dětí a plácá s nima bábovičky.

A kdo že je Alla Pugačeva? Nejúspěšnější sovětská umělkyně, která nastartovala kariéru již v roce 1965. Má kultovní status napříč celým Ruskem a její popularita vždy byla a je obrovská. Celkový náklad desek a dalších nosičů s jejími písněmi přesáhl 250 milionů kusů! Honosí se mnoha tituly.

Který se jí bude asi při výchově dvojčat nejvíc hodit?

Například Čestný umělec RSFSR (1980), Lidová umělkyně RSFSR (1985), Lidová umělkyně SSSR (1991), Státní cena Ruské federace (1995) - za mimořádný přínos k rozvoji literatury a umění, Řád za zásluhy o vlast 2. třídy (1999) a 3. třídy (2009), Čestný občan města Machačkala (2006), Černobyl Star v umění a literatury (2008) či jiné z mnha dalších zajímavých uznání?

Alla se s koncertováním rozloučila v roce 2009 a teď už se hodlá věnovat jen své rodince! Přeci jen čas letí...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít