Bože, to jsou nohy! Která kráska je ukázala místo tradičního bujného dekoltu?

 Celebrity 
26. listopadu 2015 16:35 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Božské nohy, božské Pamely! Tak vypadá slavná herečka ve skoro padesáti letech! Profimedia
Mít skoro v padesáti tak krásné, dlouhé nohy a k tomu ještě skvěle vypadat, to je sen všech celebrit ženského pohlaví na světě. Herečka Pamela Anderson tentokrát převedla právě své nožky, místo svého, již tradičně předváděného bujného dekoltu.

Na jedné z akcí, kam přišla, zavítala v tmavých, luxusních minišatech a pánové na ní mohli oči nechat.

Sexbomba se běžně vystavovala skoro nahá, v plavkách, v sexy prádle, ale zatímco dekolt zahalila až ke krku, své dlouhé přednosti odkryla.

Pamela Anderson, která za rok a půl oslaví své padesátiny, si svou popularitu získala jako modelka pro pánský magazín Playboy a účinkováním v seriálu Pobřežní hlídka. V průběhu své kariéry si nechala několikrát chirurgicky zvětšit ňadra. Před dvaceti lety si po krátké známosti vzala hudebníka Tommy Leeho, s kterým má dva syny - Brandona a Dylana. S manželem se o několik let později rozvedla. Mimo jiné si také zahrála v zábavném seriálu Kutil Tim.

Je vegetariánka, aktivně hájí práva zvířat a zapojuje se i do vegetariánských propagačních kampaní. Je také proti zvířecím kožešinám, testům na zvířatech, lovu tuleňů. Zapojuje se také do kampaní na pomoc postiženým AIDS a hájí legalizaci marihuany.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Umělá inteligence už vylepšuje i chuť piva nebo čokolády

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod