Tahle zřejmě nahradí Perkausovou v TOP Star magazínu?

 Celebrity 
20. listopadu 2015 04:54 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Eva Perkausová je jistě krásná, atraktivní, ale to televizi bohužel nijak nepomáhá!  archiv Prima FTV
Z deště pod okap, z bláta do louže, z řeky do rybníka, to jsou jen některá česká přísloví vystihující to, že když někdo dělá, co dělá, pořád to má stejný efekt. To je teď přesně případ vedení pořadu TOP Star magazínu. Sledovanost jde prudce dolů a rozhodně tomu nepomohla ani sexy moderátorka Eva Perkausová. Spíš naopak. Jenomže televize chce udělat prý další nesmysl.

Krásná tvářička, ladná postava, dlouhé nohy, to ještě není zárukou kvality a v televizi sledovanosti. Obzvlášť ne u pořadů typu TOP Star magazín. Eva Perkausová prostě propadla. Stejně, jako propadla dramaturgie.

"Chtěli hlavně mladé "celebrity" a teď to mají. Nechtějí starší, známé, osvědčené, takže jim to pěkně padá a s tou modelínou Perkausovou je to ještě horší. Ovšem teď přišli ještě se šílenějším nápadem," řekl VIPstory.cz zdroj z Primy.

Někdo totiž přišel s tím, že kdyby se Perkausová odstavila a eventuálně se jí nabídl jiný typ pořadu, aby z obrazovky úplně nezmizela, mohla by ji v magazínu ze společnosti nahradit Agáta Prachařová, dříve Hanychová. A to už se chytají za hlavu úplně všichni.

"Není to jedno, jestli tam bude ta nebo ta druhá? Vyjde to nastejno! Ani jedna nemá na to být hlavní moderátorkou takového pořadu. To byla Bočanová nebo Kubelková, ale tyhle dvě určitě ne," míní další zdroj z televize.

Takže uvidíme, kdo bude za pár týdnů stát před kamerou údajně nejsledovanějšího pořadu z prostředí českých celebrit.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte