VÁŽNÁ NEMOC KARLA GOTTA: Další šokující zprávy!

 Celebrity 
05. listopadu 2015 04:54 / redakce
  0   0
Karel Gott bojuje se zákeřnou nemocí ze všech sil. Jeho stav byl ale při operaci velmi vážný! Profiemdia
Karel Gott bojuje o život a celý lékařský tým specializované kliniky Všeobecné fakultní nemocnice se snaží o to, aby se Mistr uzdravil. Včerejší "zaručené zprávy", že zpěvák přijde na předávání Slavíka alespoň jako divák, jsou spíš nesmyslem vycucaným z prstu. Navíc se objevily další velmi znepokojivé zprávy o stavu nejslavnějšího evropského zpěváka, který přesto poslal zvukový vzkaz fanouškům.

"To, že by pan Gott dorazil na Slavíky, nebo vůbec kamkoli v tomto stavu, je spíš nemožné. Za první je po poměrně vážné nemoci břicha a za druhé, pokud už začal léčbu, která by měla být opravdu velmi náročná, určitě nebude mít ani psychickou ani fyzickou sílu se kdekoli ukazovat," řekl a nám členka personálu nemocnice, kde Gott leží.

Podle všeho se zpěvák podrobil před více jak týdnem náročné operaci břicha a má údajně i dočasný vývod. Jak sdělil nejmenovaný zdroj z nemocnice, šlo o těžký zánět střev s možným zauzlením, při němž pak lékaři objevili zvětšené mízní uzliny.

"Z histologie se pak bohužel ukázalo, že jde o poměrně agresivní formu Non-Hodgkigova lymfonu, tedy šestou nejčastější chorobou onkologického typu, která může mít až na 40 podob. Vyléčení je tedy náročné, leč ne nemožné," prozradil jeden z odborník na toto onemocnění.

Karel Gott tedy dostal opravdu pořádně zabrat, jak psychicky, tak i fyzicky. Onemocnění střev je velmi vážným problémem, a pokud ještě v kombinaci se zhoubným nádorem, o to horší.

Jeden z deníků přistihl dokonce manželku zpěváka Ivanu Gottovou, jak v hobby marketu vybírá nové zařízení a potřeby do koupelny. Lze tedy předpokládat, že v souvislosti s Gottovou nemocí se bude na Bertramce rekonstruovat koupelna tak, aby více vyhovovala nemocnému umělci.

Jak dlouho si v nemocnici pobude, není jasné. Je možné, že to bude několik dní, nebo týdnů. Pokud u něj lékaři opravdu po náročné operaci zahájili rovnou léčbu cytostatiky, tedy chemoterapií, je to více než ojedinělé a jde zřejmě o opravdu vážný druh nádoru, který je třeba co nejrychleji zničit, případně, jak lékaři říkají "stáhnout" tak, aby nebujel.

Gott dostává desítky, stovky dopisů, mailů, sms zpráv a pozdravů od přátel, kolegů i fanoušků nejen z Čech, ale i ze zahraničí. To a také fakt, že na něj myslí i jeho čtyři dcery a řada přátel mu dodává sílu proto, aby bojoval.Proto také natočil krátký audio vzkaz. Sice je na něm slyšet, že je unavený a zadýchaný, ale plný odhodlání bojovat. "Díky vám za vzkazy s přáním brzkého uzdravení, dodává mi to opravdu velkou sílu, odvahu s tím bojovat při docela náročné léčbě. Doufám, že se zase brzy uvidíme, v lepších časech,“ zní na nahrávce.

Včera navíc dostal nespočet přání k svátku. Že by se ale objevil Mistr, který bude v procesu léčby nejméně dva měsíce na galavečeru se Slavíky, je více než nepravděpodobné. Pokud se tak stane, bude to spíš zázrak.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vodu z těstovin je hřích vylívat do dřezu. V domácnosti má velmi široké využití

Styl

Zázračná síla včelích produktů a jejich účinky na lidský organismus

Bydlení

Staráte se správně o váš kávovar? Vyvarujte se těchto častých chyb

1. Jak se o svou pleť starají známe české krásky? Některé jsme vyzpovídali

2. Oto Klempíř: 17. listopad je pro mě nejvýznamnějším dnem v roce

3. Letos by jednomu z největších českých herců bylo 80 let! Jiří Hrzán se konečně dočká své sochy

4. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

5. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

Zavřít reklamu