Smutná zpráva: Michael Schumacher je na tom velmi špatně! Kost a kůže...

 Celebrity 
25. října 2015 04:02 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Michael Schumacher s už asi nikdy do normálního života zřejmě nevrátí... Jeho stav není vůbec dobrý archiv
Světově proslulý závodník Formule 1 Michaela Schumacher na tom není vůbec dobře. Před téměř dvěma lety upadl na lyžích tak nešťastně, že si těžce poranil mozek. I ti největší optimisté, kteří věřili, že se z toho jejich modla určitě dostane, už asi definitivně pochopili, že rozhodně ne. Zázraky se sice dějí, ale ne tak veliké a Schumacher je na tom prý velmi špatně.

"Váží už jenom 45 kilogramů. Nemůže být bez čtyřiadvacetihodinové péče a pohled na něj je velmi smutný," uvedl jeho dlouholetý šéf ze stáje a osobní přítel Jeff Brawn, který byl dokonce několikrát na návštěvě v luxusní vile u Ženevského jezera, kde je Schumacher ukrytý před světem. Dům střeží ochranka a o slavného závodníka se stará manželka Corinna a speciálně vybrané a vyškolené pečovatelky.

„Je těžké tam chodit a necítit bolest. Je to beznaděj. Můžeme se jen modlit každý den, aby se dokázal vrátit do normálního života, ale jde to pomalu," dodal Brawn, který snad ale ani sám nevěří, že to bude možné.

Schumacher zhubl 30 kilogramů a zdá se, že jeho stav je vážný. Dokonce se spekuluje, že může být ve stavu "bdělého koma", kdy tedy má otevřené oči, reaguje na některé podněty, ale ve výsledky ani neví, kde je a co se s ním děje. Jiní zase tvrdí, že je zcela při vědomí, nemluví, ale vnímá vše a jen kývá hlavou pro kladnou či naopak zápornou odpověď. Jeho blízcí se modlí, aby mu nezačaly vypovídat službu životně důležité orgány, což se po tragickém pádu chvíli bohužel dělo. Díky skvělé lékařské péči a nesmírně drahým, ale účinným švýcarským lékům podařilo překonat.

Nejspíš většinou leží a maximálně se pohybuje s pomocí na invalidním vozíku. Jeho život se ovšem razantně změnil od toho, který byl až do nehody zvyklý žít.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pasivní kouření škodí i domácím zvířatům. Nejvíce kočkám

Styl

Nepodceňujte význam vlákniny. Pečuje o zdraví vašich střev i o vaši váhu

Bydlení

Ošuntělé plastové věci nemusejí skončit v koši. Lze je totiž snadno zrenovovat

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu