Divoch Hrdlička! Takže se sápal po ženské už v létě!

 Celebrity 
22. října 2015 04:55 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Takhle se sporťák Hrdlička válel s fotbalovou rozhodčí na trávníku a evidentně to ani jednomu nevadilo.... Empresa Media/Profimedia
Sporťák Michal Hrdlička je prostě divoch. Hřebce v sobě zkrátka nezapře. Chudák Lucie Borhyová , s kterou tvořili na první pohled ideální pár. Po Praze kolují celé romány o tom, koho všeho měl v posteli a o kterou se pokoušel. Ale už v létě při fotbalové exhibici se sápal po mladé rozhodčí!

Spekulovalo se i o tom, že Michal Hrdlička měl mít poměr s kráskou Innou Puhajkovou: Ta sama to vyvrací, protože má svého partnera, a když je zamilovaná, je věrná a nemá oči pro nikoho jiného. Ale kdo další podlehl šarmu a postavě řeckého boha Michala Hrdličky? Kdo ví...

V rámci turnaje známých osobností Vacovské fotbalohraní, kde byl třeba i Vojta Dyk, laškoval mladý sporťák už v červenci s krásnou fotbalovou rozhodčí. Nejdříve ji objímá, pak s ní padá na trávník a pak se ne a ne zvednout. A mladé sportovkyni se to evidentně líbí. Které by se to taky nelíbilo, když na ní leží svalnaté, namakané, opálené holátko, o němž se navíc traduje, že má i šikovné a velmi kvalitní nádobíčko.

"Všechno to byla jen legrace, navíc nad námi stál fotograf," komentoval záběry krátce po utkání Hrdlička. Jenomže Hrdličkovi vůbec nevadilo, že tyhle fotky uvidí jeho Lucie a ta jistě nemusí mít pro takové fórky pochopení. Otázkou je, co se pak dělo ve fotbalové šatně. I když vlastně ženská rozhodčí měla asi dámskou šatnu, nebo že by přeci jenom ne?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželský pár rozprodal kvůli rozvodu sbírku umění za neuvěřitelných 21 miliard korun

Styl

Nevyhýbejte se konzumaci příloh. Brambory obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu