Skončí exprezident a bývalá první dáma ve vězení?

 Celebrity 
25. října 2015 03:02 / redakce
  0   0
Bill a Hillary Clintonovi mohou zřejmě skončit i ve vězení. USA otřásá veliký skandál! archiv
Velký skandál hýbe Spojenými státy Americkými. Bývalý prezident Bill Clinton a jeho manželka, kandidátka na prezidentku a bývalá první dáma Hillary, by mohli skončit ve vězení. Alespoň podle autora nové knihy o manželském páru.

Nová kniha, která se zřejmě stane světovým bestsellerem, odhaluje skandální věci. V knize nazvané jednoduše: „Clintonovi: Ve válce se ženami" její autor Robert Morrow naznačuje, že slavný pár má za sebou bohatou historii prohřešků. Nechybí například sexuální útoky Billa Clintona na ženy, kterých prý odhalil hned 12.

„Píši o situacích, kdy Bill Clinton na některé ženy doslova skočil, v některých případech bych se to nebál nazvat znásilněním," říká autor knihy Morrow, jenž je v USA považován za experta na Clintona i jeho rodinu.

Výhrůžky, zastrašování i menší či větší násilí, to má mít na triku exprezident Spojených států Amerických.

„Clinton nejméně třikrát svou oběť násilně kousl do rtů, aby ukázal, co nastane, kdyby promluvila na veřejnosti,“ říká spisovatel. Přitom první Clintonův sexuální útok se odehrál už v roce 1969.

Zářezem na pomyslné pažbě bývalého nejmocnějšího prezidenta světa měla být bývalá miss Elizabeth Ward Gracenová, dobrovolnice z jeho volebního týmu Juanita Broaddricková nebo kupříkladu spolupracovnice Kathleen Willeyová. „Byla jsem pak vystavena atmosféře strachu, snažili se mě za každou cenu umlčet," tvrdí v knize posledně žena.

Mluvčí Clintona všechna obvinění, o nichž se v knize píše, odmítá. Skandál přitom přichází zrovna v době, kdy Amerika probírá emailový skandál Clintonovy manželky Hillary. Právě ten může zničit jak celou její volební kampaň, tak i skutečnost, že se její manžel bude muset z některých skutků zodpovídat. V soukromém mailu totiž minimálně ve dvou případech řešila docela zásadní tajné státní záležitosti USA, ke kterým by ani jako manželka prezidenta neměla mít přístup.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Stále zelenou aukubu japonskou můžete pěstovat doma i venku

Styl

Vyražte do kina sami. Sledování filmu o samotě je prý velmi pozitivní pro duševní zdraví

Bydlení

Několik přírodních vůní, které vám doma vylepší náladu

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu