Helena Vondráčková: Skončila! Hádky, nervy, napadání? Co se stalo?

 Celebrity 
25. října 2015 00:04 / redakce
  0   0
Helena Vondráčková jako chůva v muzikálu Romeo a Julie skončila! archiv Romeo a Julie
Hvězda české pop music, velká profesionálka Helena Vondráčková, skončila! Tedy ne svou kariéru, ale angažmá v tolik opěvovaném muzikálu Romeo a Julie. Důvodů je asi hned několik, ale ten hlavní jsou neshody s producenty.

"Pro závažná porušení smlouvy ze strany produkce ukončila zastupující Agentura MM Praha Helenino účinkování v muzikálu Romeo a Julie," napsal manažer a manžel Heleny Vondráčkové na oficiální stránky zpěvačky jako vyjádření.

Vše se odehrálo krátce poté, co sama Helena médiím potvrdila, že na muzikál chodí málo lidí a některá představení se musejí rušit. "Není to o neúspěšnosti muzikálu, spíš tam asi nebyla dostatečná reklama," nechala se slyšet Vondráčková. Ta musela z tohoto důvodu posunout začátek v novém angažmá, a sice v muzikálu Mamma Mia!

Ona i někteří další také potvrzují údajně zvláštní přístup produkce a producentů Romea a Julie i co se financí týče. "Oni dluží mnoha lidem a subjektům. Dluží stovky tisíc korun za zrušená představení. Jedno představení přijde na více než 100 tisíc korun, a když jich zrušíte třeba pět, je to pěkná suma, kterou zpátky těžko vyděláte," řekl VIPstory.cz člen z týmu okolo Romea a Julie.

"Bylo velké zle z toho, že Helena do médií řekla, že lidí chodí opravdu málo a představení se musejí rušit. Ale jako jediná řekla pravdu a nedělá z diváků ani novinářů hlupáky. Byly tam hádky,napadání, nervy, a přitom ona pouze sdělila kulantně, že je někde chyba," myslí si někteří kolegové slavné zpěvačky.

Představení se ruší v poslední době více, než je u začínajícího muzikálu zdrávo. Produkce na web muzikálu umístila hned dvakrát tento text:

"Vážení diváci, bohužel vám musíme oznámit, že jsme nuceni z důvodu opravy scény zrušit i představení 17.10. a 18.10. Hrát budeme opět od 5.11. Velice se vám omlouváme, vstupenky si vyměňte v místě nákupu." A krátce před tím zrušila produkce také představení 15.10. od 19 hodin a 16.10 od 19 hodin. Je to vážně z důvodu poškození scény, nebo je to jen zástěrka?
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak správně zavlažovat, abyste rostlinám spíše neuškodili

Styl

Pokud si žehlíte vlasy, dodržujte pravidla, díky kterým si je nezničíte

Bydlení

Výběr televize. Která technologie má nejlepší obraz a na co ještě při koupi hledět

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu