Skandál v Romeovi a Julii: Kdo odejde po Vondráčkové? Proč stále nehráli Basiková se Střihavkou?

 Celebrity 
26. října 2015 00:06 / redakce
  0   0
Proč se třeba stále v Romeovi a Julii neobjevili Bára Basiková a Kamil Střihavka? Dostanou vůbec šanci si zahrát? Profimedia
Poměrně velký skandál otřásá český šoubyznys. Z rozjetého muzikálu Romeo a Julie, který měl být ozdobou české muzikálové scény, odešla jedna z největších hvězd Helena Vondráčková . Sice nehrála hlavní roli, ale rozhodně na ní producenti mohli stavět. Teď se zdá, že další problém může velmi brzo nastat!

Vondráčková v muzikálu, kde hrála chůvu, skončila pro údajně hrubé porušení smluvních podmínek ze strany producentů, alespoň tak to vysvětlil management zpěvačky. Jak se ukazuje, Helena si prostě jen nechtěla nechat kálet na hlavu a nechtěla obhajovat to, že potvrdila problémy uvnitř produkce.

To, že na muzikál chodí málo lidí, že se představení ruší pod rouškou jistých technických problémů, je prostě holý fakt.

"Všude promují, že v Romeovi a Julii hrají třeba Bára Basiková nebo Kamil Střihavka. Proč ti dva ještě vůbec nenaskočili do představení? To nikdo nevysvětlil, přitom mají smlouvy na počet odehraných představení. Vysvětlení bude asi jednoduché, prostě proto, že se představení ruší a nemají kdy hrát. Přicházejí tak o peníze. Produkce dluží peníze různým technikům, dluží za pronájem divadelního prostoru ve Fóru Karlín a jsou údajně i další problémy," uvedl pro VIPstory.cz člověk blízký produkci Romea a Julie.

Producenti se ke kauze nevyjádřili. Někteří z dalších umělců se zase bojí mluvit v obavě, že přijdou o práci. Jak tedy slavný příběh, který byl navíc hodně dobře zpracován, napsán a zrežírován, nakonec skončí, tedy pokud brzo celý projekt neskončí, je otázkou.

"Kam se poděly peníze na to vyčleněné, kdo za tím vším stojí a proč oni pořád někomu dluží, na to ať se všichni ptají," dodává jedna z účinkujících, pro kterou je angažmá v tomto projektu prý velikým zklamáním.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nevíte, co se zelenými rajčaty? Poradíme, jak budou pořád sladká

Styl

Nejlepší potraviny, které pomohou zabránit vrzání a bolesti kloubů

Bydlení

Vyzkoušejte sílu aspirinu. Dokáže zázraky s prádlem i v koupelně

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu