Chtěl známý český herec dát Janu Hrušínskému přes ústa?

 Celebrity 
02. října 2015 03:02 / redakce
  0   0
Jan Hrušínský a jeho válka s kolegyní, herečkou, mohla skončit třeba i jinak? archiv
Herečka Bára Hrzánová se před časem poštěkala s principálem Divadla Na Jezerce Janem Hrušínským. Odmítla alternaci v jedné z chystaných her. Proto herečka ukončila s divadlem spolupráci. Na základě hádky prý mohl prasknout řediteli žlučník a břišní tepna a měl velké zdravotní problémy. Teď se ukazuje, že manžel herečky Radek Holub se možná na Hrušínského chystal.

Spor vznikl kvůli roli, kterou Hrzánová dostala ve hře Aristokratka. Těsně před tím, než měla jít na jeviště, se k ní prý Hrušinský přitočil a zeptal se, zda by ji nechtěla alternovat.

"Říkám, že fakt nechtěla, protože to je poloviční zkoušení, pak se to bude hrát dvakrát do měsíce, a já tedy maximálně jednou, to bych tu roli raději nedělala," svěřila jednapadesátiletá herečka Reflexu.

Hrušínský prý reagoval tak, že ji bere za slovo a doufá, že ji to nevadí. Jenže potom se stalo něco jiného. totiž Hrušinského odvezli do nemocnice. Sám Hrušínský spor později nepřímo potvrdil. Dodal, že nabídka alternace Hrzánovou velmi urazila. "Řekla, že ji přece nemůže nikdo nahradit. Od té chvíle jsme se neviděli," podotkl ředitel divadla.

Ať už to bylo jakkoliv, jisté je, že Hrzánová a její manžel Radek Holub už nechtějí mít s Divadlem Na Jezerce nic společného. "Přes noc jsem Radka musela uklidňovat, bála jsem se nějaké neuvážené fyzické akce. Na druhý den jsme Honzovi společně oznámili, že Na Jezerce už nic nového zkoušet nebudeme," přiznala tisku herečka.

"Radek je horká hlava a spory tam jsou nějaké dlouhodobější, tak to vygradovalo. Ona ani Bára není žádný kliďas, takže to prostě bouchlo. Holub měl cosi údajně někde říct, že by mu nejraději dal "přes hubu". Ale jestli to tak je, nevím," dodal jeden z herců Na Jezerce.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Není stan jako stan. Poradíme vám, jak vybrat ten správný

Styl

Vlasy v létě hodně trpí, vysušují se a začnou se lámat. Dopřejte jim speciální péči

Bydlení

Zavařit lze i pečivo. Vydrží pak o hodně déle, klidně i půl roku

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu