Bohdalka ví, jak na to! Vydělává na všem a dokonce i tam, kde by to nikdo nečekal!

 Celebrity 
14. září 2015 04:55 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Herečka Jiřina Bohdalová je shánčlivá a střádá korunku po korunce a dokonce ví, jak ušetřit při práci! VIPstory.cz, archiv ČT
Naše nejslavnější herečka Jiřina Bohdalová (88) je také nejbohatší. A taky ví jak na to. Celý život točila filmy, seriály, televizi, rozhlas, psala knížky, podnikala, a proto má. Její majetek se odhaduje na mnoho desítek milionů korun. Ovšem Bohdalka vydělává všude a na všem. Dokonce i při natáčení svého pořadu.

Jiřina Bohdalová má každou sobotu v televizi svůj pořad Hobby naší doby. A jak se zdá, má výsostné právo. Větší část reportáží vzniká totiž na její chalupě ve Lhotě u Semil.

"Když se například dělala reportáž o tom, jak se sází angrešt, nebo o zavlažování, sázení a další témata. To všechno bylo u ní na chalupě. Pochopitelně, to, co tam ti lidé zasadí, instalují a tak dále, už tam zůstane. Navíc Jiřina nikam nemusí. Je v klidu na chalupě, přijede štáb, host a točí se. A ještě za to má velký honorář," prozradil VIPstory.cz člen štábu, který pořad točí.

Podle některých informací je možné, že si Bohdalová měsíčně za pořad o kutilství a zajímavých koníčcích vydělá až 100 tisíc korun a to není ke slušnému důchodu a milionovým honorářům ročně za film, televizi, divadlo málo. Navíc si neváhá říct o dárky, jídlo na akcích. Je spořivá, a peníze si šetří, nebo investuje do cestování.

Herečka je zdatná obchodnice. Kromě chalupy v hodnotě deseti milionů, má v pražské Hostivaři vilku také za bezmála deset milionů a okolo dvě vilky, které nechala zrekonstruovat. Ty koupila svým vnukům Markovi a Vojtovi. Pro ně a dceru, herečku Simonu Stašovou by dýchala. Oni pak taky jednou všechno zdědí.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Mývalí kočka je něžný obr, který miluje společnost a je ideální k dětem

Styl

Vlašák za socialismu chutnal jinak. Jeho historie je dlouhá, sahá až do první republiky

Bydlení

Jak správně vyčistit pračku, abyste zabili všechny bakterie

1. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

2. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

3. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

4. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

5. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

Zavřít reklamu