Formanová: Miloš do ČR už nepřijede a kariéru pověsil na hřebík!

 Celebrity 
22. října 2017 02:05 / René Černý
  5   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Martina Formanová přiznala, že její manžel Miloš se do ČR už asi nevrátí! archiv
Miloš Forman se z USA domů do Česka asi už nikdy nepodívá a s kariérou filmaře - režiséra se už taky nadobro rozloučil. Alespoň tak to vidí jeho žena, spisovatelka Martina Formanová, která je na skok v Česku.

Formanová přiletěla do Prahy pokřtít svou novou knihu, ale sama, bez manžela, slavného režiséra. Její kniha se jmenuje Povídky na tělo a je složena z příběhů, jež jsou inspirovány různými historkami, které autorka odposlechla a nějak je domyslela či doplnila. Ze života s manželem Milošem prý ale nečerpala.

„Manžel se má dobře, ale už se mu nikam nechce. Je rád tam, kde je. Máme tam velký dům, kočky, psy, všechno je v pohodě," řekla Formanová, která má s Milošem dva syny - dvojčata. Přitom dvojčata, slavné herce a režiséry má umělec už z předchozího manželství s Věrou Křesadlovou.

Po Česku se sice Formanovi stýská, a tak ženu zaúkoloval, aby mu posílala hodně fotek. „Společných setkání, koho jsem viděla, co jsme jedli, fotím jídla z restaurací,“ přiznala Formanová.

Od návštěvy režiséra legendárních snímků Přelet nad kukaččím hnízdem nebo Amadeus ho odrazuje vzdálenost, ale i věk a k tomu odpovídající zdravotní problémy i když se prý podle manželky cítí dobře. „Zlobí ho nohy, ale on je úžasný v tom, že on si vůbec nestěžuje. Já mu říkám železný muž a on by měl dostat ten titul," podotkla Formanová.

Režisér se rozhodl, že pracovat už nebude a prý ho to ani netrápí. „Myslím si, že toho udělal už hodně. Vždycky to byl hlavně stres a hlavně já mám pocit, že on si tu kapitolu v sobě uzavřel a vnímá to tak, že to tak prostě je," dodala Martina Formanová, která byla kdysi milenkou i Karla Gotta. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Tymián je jednoduchá rostlina na pěstování, která krásné voní a prospívá lidskému zdraví

Styl

Cibulové slupky mají zajímavé zdravotní účinky. Nevyhazujte je do koše, využijte jejich sílu

Bydlení

Nebojte se v interiéru odvázat. Vneste do bytu černou, neonové odstíny nebo růžovou

1. Josef Maršálek přiznává: Pečení jsem obětoval všechno, česká cukrařina je neuvěřitelně komplikovaná

2. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají...

3. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka...

4. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

5. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

Zavřít reklamu