Formanová: Miloš do ČR už nepřijede a kariéru pověsil na hřebík!

 Celebrity 
22. října 2017 02:05 / René Černý
  5   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Martina Formanová přiznala, že její manžel Miloš se do ČR už asi nevrátí! archiv
Miloš Forman se z USA domů do Česka asi už nikdy nepodívá a s kariérou filmaře - režiséra se už taky nadobro rozloučil. Alespoň tak to vidí jeho žena, spisovatelka Martina Formanová, která je na skok v Česku.

Formanová přiletěla do Prahy pokřtít svou novou knihu, ale sama, bez manžela, slavného režiséra. Její kniha se jmenuje Povídky na tělo a je složena z příběhů, jež jsou inspirovány různými historkami, které autorka odposlechla a nějak je domyslela či doplnila. Ze života s manželem Milošem prý ale nečerpala.

„Manžel se má dobře, ale už se mu nikam nechce. Je rád tam, kde je. Máme tam velký dům, kočky, psy, všechno je v pohodě," řekla Formanová, která má s Milošem dva syny - dvojčata. Přitom dvojčata, slavné herce a režiséry má umělec už z předchozího manželství s Věrou Křesadlovou.

Po Česku se sice Formanovi stýská, a tak ženu zaúkoloval, aby mu posílala hodně fotek. „Společných setkání, koho jsem viděla, co jsme jedli, fotím jídla z restaurací,“ přiznala Formanová.

Od návštěvy režiséra legendárních snímků Přelet nad kukaččím hnízdem nebo Amadeus ho odrazuje vzdálenost, ale i věk a k tomu odpovídající zdravotní problémy i když se prý podle manželky cítí dobře. „Zlobí ho nohy, ale on je úžasný v tom, že on si vůbec nestěžuje. Já mu říkám železný muž a on by měl dostat ten titul," podotkla Formanová.

Režisér se rozhodl, že pracovat už nebude a prý ho to ani netrápí. „Myslím si, že toho udělal už hodně. Vždycky to byl hlavně stres a hlavně já mám pocit, že on si tu kapitolu v sobě uzavřel a vnímá to tak, že to tak prostě je," dodala Martina Formanová, která byla kdysi milenkou i Karla Gotta. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vybavte si prakticky kuchyni tak, aby se vám v ní vařilo co nejlépe

Styl

Bobovat mohou i nejmenší děti. Přizpůsobte však výběr bobů jejich věku

Bydlení

Sníh na střeše vypadá pohádkově, ale rozhodně je bezpečnější jej včas odstranit

1. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

2. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

3. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

4. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

5. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

Zavřít reklamu