Svalnatý český zpěvák vystavil své božské tělo slunci na Ischii! Na jeho Fantoma se chystají fanoušci až z Finska!

 Celebrity 
31. srpna 2015 10:35 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Radim Schwab při západu slunce na italském ostrově Ischia Monatour
Radim Schwab, představitel Fantoma opery je velký a všude, jak s humorem sobě vlastním říká. Je oficiálně nejvyšším českým zpěvákem u nás. A teď své tělo vystavil vstříc slunci na luxusním ostrově Ischia, aby nabral sil a energie na další sezónu. Před tím ale jako jediný český zástupce zpíval v Miláně na Expo 2015.

"Bylo to úžasné a jsem za tu šanci rád. Dokonce mne tam oslovila milý slečna s přáteli a řekla mi, že si koupí letenku do Prahy, zajistí vstupenky a přiletí se na mě z Finska podívat, coby na Fantoma. To mě obrovsky potěšilo," svěřil se VIPstory.cz Radim Schwab.

V Itálii se potkal i se svou sestrou, bývalou modelkou, která se tam před lety provdala a má dva malé syny. Takže si svalnatý Fantom užíval volné chvíle se synovci, které vidí tak jednou dvakrát do roka.

"Byli jsme v La Scale na úžasném představení, opravdu jsem si to užil a načerpal zase nějaké nápady. A pak mě moje kamarádka Simonka z Monatouru vzala právě sem, na úžasný ostrov Ischia. Je tu krásně a dozvěděl jsem se, že se tu v sedmdesátých letech točil film Nebožtíci přejí lásce. Své vily tady mají třeba Elton John, Sophia Loren nebo Bridgitte Bardot, ale na kafe k nim asi nepůjdu," usmíval se Radim, který má před sebou velmi pestrý podzim.

Kromě nové sezóny Fantoma opery, představení v Semaforu nebo na Fidlovačce, chystá podzimní a Vánoční koncerty a 9. prosince vystoupí také na velkém koncertě v pražské Betlémské kapli. Kromě toho připravuje i nové CD. To první, Amoroso, mu křtila jeho bývalá kolegyně a kamarádka Lucie Bílá společně s Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou a velmi úspěšně se zatím prodává.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Už nemusíte váhat, zda je nádobí vhodné do mikrovlnné trouby. Udělejte si rychlý test

Styl

Pokud chcete mít hezké nohy, vyvarujte se chyb, kterých se ženy často dopouštějí

Bydlení

Černé skvrny na listech orchidejí nevěstí nic dobrého. Poraďte si s nimi, dokud je čas

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu