Svalnatý český zpěvák vystavil své božské tělo slunci na Ischii! Na jeho Fantoma se chystají fanoušci až z Finska!

 Celebrity 
31. srpna 2015 10:35 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Radim Schwab při západu slunce na italském ostrově Ischia Monatour
Radim Schwab, představitel Fantoma opery je velký a všude, jak s humorem sobě vlastním říká. Je oficiálně nejvyšším českým zpěvákem u nás. A teď své tělo vystavil vstříc slunci na luxusním ostrově Ischia, aby nabral sil a energie na další sezónu. Před tím ale jako jediný český zástupce zpíval v Miláně na Expo 2015.

"Bylo to úžasné a jsem za tu šanci rád. Dokonce mne tam oslovila milý slečna s přáteli a řekla mi, že si koupí letenku do Prahy, zajistí vstupenky a přiletí se na mě z Finska podívat, coby na Fantoma. To mě obrovsky potěšilo," svěřil se VIPstory.cz Radim Schwab.

V Itálii se potkal i se svou sestrou, bývalou modelkou, která se tam před lety provdala a má dva malé syny. Takže si svalnatý Fantom užíval volné chvíle se synovci, které vidí tak jednou dvakrát do roka.

"Byli jsme v La Scale na úžasném představení, opravdu jsem si to užil a načerpal zase nějaké nápady. A pak mě moje kamarádka Simonka z Monatouru vzala právě sem, na úžasný ostrov Ischia. Je tu krásně a dozvěděl jsem se, že se tu v sedmdesátých letech točil film Nebožtíci přejí lásce. Své vily tady mají třeba Elton John, Sophia Loren nebo Bridgitte Bardot, ale na kafe k nim asi nepůjdu," usmíval se Radim, který má před sebou velmi pestrý podzim.

Kromě nové sezóny Fantoma opery, představení v Semaforu nebo na Fidlovačce, chystá podzimní a Vánoční koncerty a 9. prosince vystoupí také na velkém koncertě v pražské Betlémské kapli. Kromě toho připravuje i nové CD. To první, Amoroso, mu křtila jeho bývalá kolegyně a kamarádka Lucie Bílá společně s Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou a velmi úspěšně se zatím prodává.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Snadný a účinný trik na odolnou mastnotu v kuchyni. Použijte obyčejný olej