Úplně nahá Petra Janů! Už jste ji takhle viděli?

 Celebrity 
19. srpna 2015 04:02 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Petra Janů úplně nahá a takhle? archiv P. Janů
V listopadu jí bude 63 a přesto si může dovolit objevit se zcela nahá! Zpěvačka a trojnásobná Zlatá slavice Petra Janů ovšem ví, jak na to. Jako každý rok, tak i letos v lázních v Třeboni absolvuje relaxační kůru a mimo jiné se ponořila do bahna.

V bahně, jak známo, jen těžko můžete mít plavky. A tak se zpěvačka s nejsilnějším hlasem u nás objevila zcela nahá. "Nemá se za co stydět, má úžasnou postavu. To by jí kdejaká dvacítka mohla závidět. Petra je opravdu ženská, která o sebe dbá, cvičí, jí zdravě a snaží se i dávat tělu to, co potřebuje. A léčivé bahno je to nejlepší," říká jeden z jích kamarádů s tím, že Petra Janů je také velká optimistka a má smysl pro humor.

Petra má kousek od Třeboně chalupu, takže v lázních nemusí přespávat a jezdí k sobě. Kromě toho vyráží na koncerty a před sebou má druhé velké podzimní turné s Věrou Špinarovou a svou novou kapelou Amsterdam.

Před tím se chce cítit dobře, proto absolvuje i čtrnáctidenní léčebnou kůru v bahenní slati, což člověku dělá dobře na klouby i na duši.

"Těším se tam vždy jako malá holka. Já opravdu miluju ty bahenní koupele, zábaly, masáže. To je moje. Opravdu se i v tom bahně rochním. Kromě hlavy se ponořím celá. Pak se samozřejmě osprchuju a je mi krásně," svěřila se VIPstory.cz Petra Janů.

„Ještě si na chvilku zaskočím na malou dovolenou do Řecka a pak už budu jen pracovat a pracovat. Ale těší mě to, publikum mě ohromně nabíjí a mám to ráda," dodává zpěvačka.
Komentáře
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Domácí prostředí může být pro kočky nebezpečné. Nástrah tu na ně číhá nepočítaně

Styl

Ledvinky jsou opět na výsluní. Přijdou vhod nejen při sportu, ale i běžném nošení

Bydlení

Je lepší vybrat nábytek z dřevotřísky, kovu nebo dřeva? Každý materiál má svá pro i proti

1. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

2. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

3. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

4. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

5. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

Zavřít reklamu