Má tohle Karel Gott skutečně zapotřebí?

 Celebrity 
16. srpna 2015 04:04 / redakce
  0   0
Karel Gott ve svých skoro 80. letech rozhodně nemá tohle přeci zapotřebí! archiv K. Gotta
Má tohle mnohonásobný Český slavík a největší profesionál českého šoubyznysu zapotřebí? Téměř v osmdesáti letech zakládat vlastní uměleckou agenturu? Je to další krok, ke kterému ho přinutila manželka Ivana?

Tyhle a další otázky si klade řada jeho přátel a kolegů. Karel Gott je totiž majitelem nové Karel Gott Agency, jejíž jednatelkou je Ivana Gottová. Ta Ivana, která údajně ze zdravotních důvodů opustila televizi, utekla z divadla a vzdala se i dalších aktivit. Nejprve Gott propustil tajemníka, manažerku, všichni s nim desítky let spolupracovali a nakonec najal produkční z divadla a svou manželku, aby se o něj staraly.

"Je to zvláštní, ale má tohle Karel zapotřebí? Je mi ho dost líto. Dělá to, co si Ivana usmyslí, a to je škoda. Byl to vždycky noblesní pán, který si o všem rozhodoval sám. Nenechal si moc do ničeho radit a teď tohle. K čemu on má ve skoro osmdesáti nějakou agenturu, to nechápu," říká jeden z jeho kolegů a přátel.

Agentura, která mu ale přímo patří, se mu má starat o koncerty, akce, termíny a snad i některé organizovat. Jenže Ivana Gottová je ráda, že vůbec zvládne sledovat činnost svého muže, natož ještě i dalších. Leda, že pod agenturu začlení obě dcery, které se už pohybují v muzikálech. I tak je to ale krok, který může Gotta stát zdraví, protože jakékoli podnikání jsou starosti. Starosti jsou stres a stres to je to nejhorší pro nemocné srdce Zlatého slavíka. Inu, jak myslí. Ale je to cesta, jak se vyčerpat a hlavně, jak nemít chvíli klid.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nachystejte ptákům na zimu krmítko i se správným krmením

Styl

Pečujte o své zdraví obyčejnými produkty přírody. Zkuste třeba starý trik s česnekem

Bydlení

Je čas zazimovat zahradní sekačku. Správný postup vám ušetří nemalé peníze

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu