Bohdalka dostane milionový dar! Musí si ho ale odpracovat!

 Celebrity 
17. srpna 2015 00:08 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jiřina Bohdalová si svůj dárek k jubileu bude muset odpracovat archiv ČT
Doslova milionový dar se chystá na příští rok pro jednu z nejlepších českých hereček. Jiřina Bohdalová, ač se to zdá téměř nemožné, oslaví 85. narozeniny. No a tak dostane něco, co každá herečka hned tak nezíská. Každý milion dobrý, by si mohla Bohdalka říct, a to doslova!

Bude se totiž právě tak jmenovat detektivní seriál, kde Jiřina dostane titulní roli. Česká televize začne nyní 20. září natáčet sérii příběhů. Režie se ujme Bohdalčin kamarád, režisér Zdeněk Zelenka.

"Bude to příběh o ženě, která po těžké autohavárii přehodnotí svůj život a začne se rozhodovat zcela svobodně, pouze v souladu s vlastním svědomím. Což ji nakonec paradoxně svobody zbaví a ocitne se na čas až za zdmi blázince,“ prozradil scenárista a režisér Zdeněk Zelenka

Jiřina Bohdalová tak dostane k půlkulatinám krásný dárek, který si musí "odmakat". Tedy tím, že si zahraje roli v seriálu. Diváci jej pak uvidí od května příštího roku.

Vedle herečky se objeví Viktor Preiss jako advokát hlavní hrdinky a Ondřej Vetchý coby syn.

Před časem se Jiřina Bohdalová objevila ve velmi úspěšném seriálu opět Zdeňka Zelenky - Ach, ty vraždy, kdy jí vnuka kriminalistu hrál herec Václav Jílek. V lehce podobném duchu se naše nejlépe placená herečka objeví i v seriálu Každý milion dobrý
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ukázalo se, že Madonna ve své sbírce skrývá dávno ztracený obraz. Měl zmizet z Francie koncem 1. světové...

Styl

Začal čínský nový rok ve znamení králíka. Pro většinu znamení zvěrokruhu by to měl být skvělý rok....

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte