Naštvaný Krampol! Rozzuřil se doběla! Víme proč!

 Celebrity 
15. srpna 2015 04:55 / redakce
  0   0
Jiřího Krampola štve, jak mocipáni utrácejí miliardy, starají se o "cizí", zatímco u nás někteří lidé na tom nejsou dobře archiv
Herec a moderátor Jiří Krampol pro ostré a upřímné slovo nejde daleko. Poměrně často se vyjadřuje k politickému i společenskému dění. Teď ho rozčiluje situace okolo uprchlíků v Česku. A rozzuřil se doběla, když zjistil, že vláda vyčlení tři miliardy korun na azylová centra.

"Na jednu stranu jsou ti lidé v Sýrii chudáci. Ale já vám k tomu řeknu jednu věc. Já jsem totiž nyní jezdil po domovech důchodců, a tak vím, jak ti lidé tam žijí. Myslím si, že první věc, kterou by měli naši politici udělat, je postarat se o lidi u nás doma," řekl pro parlamentnilisty.cz Jiří Krampol, kterého celá situace hodně štve.

Sám se občas pustí do vlády. Tu kvůli důchodům, tu kvůli zdravotnictví, jindy zase proto, jak tu prý někteří mocní vytunelovali stát a není takřka na nic. "Ale že se vyhazují miliardy na kraviny, to nikomu nevadí. Peněz je dost, jen by se tu nesmělo krást," říká Krampol, kterému nevadí pomoc jiným, ale až poté, co u nás nebudou lidé živořit.

"Je hrozně hezké, že někdo přispěje na žirafu v Africe, a že koupí nějakému dítěti v Africe i vzdělání, ale blbý je, že zdejší babička má sedm tisíc měsíčně a nemá na léky. To by měly být první kroky, které by vláda tady měla udělat, a pak teprve myslet na ty druhé, jestli jsou, či nejsou na tom blbě," dodal Krampol.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Není stan jako stan. Poradíme vám, jak vybrat ten správný

Styl

Vlasy v létě hodně trpí, vysušují se a začnou se lámat. Dopřejte jim speciální péči

Bydlení

Zavařit lze i pečivo. Vydrží pak o hodně déle, klidně i půl roku

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu