Naštvaný Krampol! Rozzuřil se doběla! Víme proč!

 Celebrity 
15. srpna 2015 04:55 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jiřího Krampola štve, jak mocipáni utrácejí miliardy, starají se o "cizí", zatímco u nás někteří lidé na tom nejsou dobře archiv
Herec a moderátor Jiří Krampol pro ostré a upřímné slovo nejde daleko. Poměrně často se vyjadřuje k politickému i společenskému dění. Teď ho rozčiluje situace okolo uprchlíků v Česku. A rozzuřil se doběla, když zjistil, že vláda vyčlení tři miliardy korun na azylová centra.

"Na jednu stranu jsou ti lidé v Sýrii chudáci. Ale já vám k tomu řeknu jednu věc. Já jsem totiž nyní jezdil po domovech důchodců, a tak vím, jak ti lidé tam žijí. Myslím si, že první věc, kterou by měli naši politici udělat, je postarat se o lidi u nás doma," řekl pro parlamentnilisty.cz Jiří Krampol, kterého celá situace hodně štve.

Sám se občas pustí do vlády. Tu kvůli důchodům, tu kvůli zdravotnictví, jindy zase proto, jak tu prý někteří mocní vytunelovali stát a není takřka na nic. "Ale že se vyhazují miliardy na kraviny, to nikomu nevadí. Peněz je dost, jen by se tu nesmělo krást," říká Krampol, kterému nevadí pomoc jiným, ale až poté, co u nás nebudou lidé živořit.

"Je hrozně hezké, že někdo přispěje na žirafu v Africe, a že koupí nějakému dítěti v Africe i vzdělání, ale blbý je, že zdejší babička má sedm tisíc měsíčně a nemá na léky. To by měly být první kroky, které by vláda tady měla udělat, a pak teprve myslet na ty druhé, jestli jsou, či nejsou na tom blbě," dodal Krampol.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech