Největší pijan českého šoubyznysu slaví. Už je mu 66!

Herec, kterému se říká největší pijan českého šoubyznysu oslaví narozeniny asi stylově, něčím dobrým k pití!
 Celebrity 
31. července 2015 00:04 / Profimedia
  0   0
Herec Bolek Polívka oslaví 66. narozeniny. Největší pijan českého šoubyznysu, jak se mu často říká, umí žít. I když byl v dluzích, exekuci, přišel o svou pověstnou farmu u moravských Olšan, na život nezanevřel.

Poslední dobou nemá o práci nouzi. Natočil pohádku Řachanda, hraje v divadle, pracuje pro rozhlas i televizi. A své narozeniny si ujít nenechá.

"To sa musí oslavit," hlásí do světa Bolek, který se občas někde zlinkuje tak, že spíš vypadá jak krocan, celý rudý, než jako uznávaný herec.

"Bolek je sice milovník alkoholu a někdy to přežene, ale na druhou stranu je to hodný a docela moudrý člověk. Možná by se někteří divili," říká jedna z jeho kamarádek a kolegyň.

Zatímco spoluzakladatel legendárního Divadla Husa na provázku má k alkoholu blíže, než ke své šrajtofli, jeho syn Vladimír, kterého má s bývalou manželkou Chantal, se alkoholu téměř vyhýbá. "Nejsem moc na alkohol. Ne, že bych byl úplný abstinent, ale opravdu jen velmi příležitostně," říká mladý, úspěšný herec, který se stále častěji objevuje před kamerou i na divadelních prknech.

A co jiného asi Bolek dostane, než spoustu láhví s vínem, slivovicí i další dárky v tekuté podobě. To totiž herce a mima nikdy neurazí. Jenomže by měl myslet na to, že už je mu tolik, kolik je mu a měl by se více šetřit. Podle některých informací na tom zdravotně není úplně dobře.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chystáte si pořídit kočku? Každé plemeno má trochu jinou povahu

Styl

Léčivý plevel z pole, který zná každý. Tohle jste o něm netušili

Bydlení

Požární hlásič dokáže zabránit katastrofě. Přesto ho majitelé nemovitostí podceňují

1. Tahle misska bude pracovat pro Pradu a Gucci

2. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

3. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

4. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

5. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko