Největší pijan českého šoubyznysu slaví. Už je mu 66!

Herec, kterému se říká největší pijan českého šoubyznysu oslaví narozeniny asi stylově, něčím dobrým k pití!
 Celebrity 
31. července 2015 00:04 / Profimedia
  0   0
Herec Bolek Polívka oslaví 66. narozeniny. Největší pijan českého šoubyznysu, jak se mu často říká, umí žít. I když byl v dluzích, exekuci, přišel o svou pověstnou farmu u moravských Olšan, na život nezanevřel.

Poslední dobou nemá o práci nouzi. Natočil pohádku Řachanda, hraje v divadle, pracuje pro rozhlas i televizi. A své narozeniny si ujít nenechá.

"To sa musí oslavit," hlásí do světa Bolek, který se občas někde zlinkuje tak, že spíš vypadá jak krocan, celý rudý, než jako uznávaný herec.

"Bolek je sice milovník alkoholu a někdy to přežene, ale na druhou stranu je to hodný a docela moudrý člověk. Možná by se někteří divili," říká jedna z jeho kamarádek a kolegyň.

Zatímco spoluzakladatel legendárního Divadla Husa na provázku má k alkoholu blíže, než ke své šrajtofli, jeho syn Vladimír, kterého má s bývalou manželkou Chantal, se alkoholu téměř vyhýbá. "Nejsem moc na alkohol. Ne, že bych byl úplný abstinent, ale opravdu jen velmi příležitostně," říká mladý, úspěšný herec, který se stále častěji objevuje před kamerou i na divadelních prknech.

A co jiného asi Bolek dostane, než spoustu láhví s vínem, slivovicí i další dárky v tekuté podobě. To totiž herce a mima nikdy neurazí. Jenomže by měl myslet na to, že už je mu tolik, kolik je mu a měl by se více šetřit. Podle některých informací na tom zdravotně není úplně dobře.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Máte rádi přírodu a vůni dřeva? Zkuste naše tipy

Styl

Vlašské ořechy a jejich léčivé účinky a správné uskladnění

Bydlení

Doplňky, které vaši ložnici dokonale rozzáří

1. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

2. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

3. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

4. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

5. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela