»Suchoš« slaví 50! Přestárlý puberťák nebo trapák?

Michalu Suchánkovi bude 50! A je to pořád velký šprýmař. Když se podíváte na další fotce, co má, nebo spíš nemá na sobě...
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
30. července 2015 03:01 / Profimedia
  0   0
Šedivé vlasy, nevalný vzhled, brýle a malá postava. Přesto je jedním z nejlépe placených herců a moderátorů a má tisíce fanynek. Teď slaví padesátiny. Řeč je o zastydlém puberťákovi, kterého jedni mají za frajera, jiní za trapáka Michalu Suchánkovi.

"Nato, jakého má Michal skvělého tatínka, bývalého televizního komentátora, moderátora, který jezdí na besedy třeba i s Troškou, Jaroslava Suchánka, on je opravdu úplně jiný," říká jedna z hereček, která si stále nemůže na chování svého kolegy zvyknout.

"Ještě, když je sám,ale když je s tím "ženomužem" Richardem Genzerem (51), je to opravdu někdy na přeshubu," říká herečka.

Jenže Michal Suchánek, který je samozřejmě po Jiřím Krytinářovi, společně s Romanem Skamene nejmenším umělcem u nás, je manželem, otcem dětí a v civilu pohodář, který má prostě jen rád legraci, nadhled a moc věci navenek neřeší. Přitom natočil desítky filmů, hrál a hraje divadlo, moderoval pořady v televizi. Na nedostatek práce a peněz si stěžovat nemůže.

Jak bude slavit. "To ještě nevím, ale něco určitě bude," nechal se slyšet Suchoš, u kterého všichni předpokládají, že oslava bude velká a bude to pořádná pařba.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

I obyčejný ubrousek může být ozdobou stolu. Stačí být kreativní

Styl

Jak rychle pomoci unaveným nohám

Bydlení

Využijte léto k renovaci radiátorů. Budou opět vypadat jako nové

1. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

2. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě

3. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

4. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

5. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě