Kruté tajemství první české Popelky Evy Hruškové: Smrt dítěte

 Celebrity 
30. července 2015 00:06 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Eva Hrušková prožila zásadní velké životní drama o kterém může mluvit až po dlouhých letech facebook
Velkou bolest prožila ve svém životě první česká Popelka, herečka a manželka Jana Přeučila - Eva Hrušková. Zemřelo ji totiž dítě. Řadu let o tom nemohla mluvit. A ani dnes se jí nevzpomíná vůbec lehce.

Tehdy jí bylo 27 let a se svým prvním manželem, s nímž nakonec měla pak ještě tři syny, čekali první dítě.

"Byla jsem už v sedmém měsíci a miminko se přestalo hýbat. Nerozuměla jsem tomu. V nemocnici, kam jsem přišla, bylo už jasné, co se asi děje. Poslali mě na rentgen, což se v těhotenství nesmí, nebo opravdu jen výjimečně. Mě tehdy bylo jasné, že je konec," vzpomíná na událost starou přes 30 let Eva Hrušková.

Dnešní manželka herce Jana Přeučila nemohla o svém krutém příběhu řadu let mluvit. Až s jistým odstupem.

"Tehdy mi vyvolali porod a musela jsem mrtvé dítě porodit. Ještě jsem se vlastně omylem dozvěděla, že to byla holčička. A to díky sestře, která se druhé na sále zeptala, kolik vážila. Pak si uvědomila, co řekla a zarazila se. Bylo to velmi smutné, dlouho jsem se s tím nemohla vyrovnat.

Co bylo příčinou úmrtí miminka, dodnes přesně neví. Prý tehdy měli holubi nějakou nemoc, kterou ženy v těhotenství mohly chytit. A přesto, že mrtvá holčička prošla i pitvou, Eva Hrušková se do nemocnice k Apolináři pro výsledky už nevrátila.

Dnes je herečka spokojená a šťastná a hrdá máma tří synů. Podle ní je jen zvláštní, že po smutné události se jí už holčička nenarodila, jen samí kluci.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum