Kříž přišel o práci! Přijde o statisíce!

 Celebrity 
28. července 2015 17:25 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Herec Pavel Kříž přišel o kšeft a ne malý! archiv ČT
Herec Pavel Kříž, známý jako Štěpán Šafránek ze ságy o Básnících, přišel o dobrý kšeft. Pořad České televize, který moderuje Kousek nebe, končí. Herec se prý příliš neosvědčil a pořad neměl takovou sledovanost.

Zatímco slovenský pořad Modré z neba přitom byl na Markíze řadu let bezkonkurečně nejsledovanějším pořadem a dodnes jej diváci milují, v Česku je to jinak.

"Je tam u nich zatím hlavně Vilo Rozboril , kterému nechybí empatie, vtip, cit, noblesa ani pohotovost, ale taky trochu odlišná nátura Čechů a Slováků. Co navíc v médiích funguje na Slovensku, nefunguje často v Česku a naopak," říká jeden z pracovníků televize, pro kterého není konec českého pořadu překvapením.

"Říkali teď naposledy, že jeho Hitler v Lídě Bárové mu asi šel líp, než moderování takového pořadu," prozradila VIPstory.cz jedna z pracovnic štábu, který kousek nebe natáčel.

Na podzim tak už pořad diváci neuvidí. Natočeno bylo 22 dílů a tím to skončilo. Honorář v podobě mnoha desítek tisíc korun za měsíc tak musí Pavel Kříž prostě oželet.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Proč je důležité sušit vlasy ručníkem dříve, než použijete výživovou masku

Dům a zahrada

K důkladnému úklidu bytu vám může pomoci i sníh. Využijte jeho sílu na maximum

Zavřít reklamu