Namyšlená a uražená Hrzánová! Hádka, když ji šéf nabídl alternaci! Jeho to pak málem zabilo!

 Celebrity 
26. července 2015 00:07 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Bára Hrzánová se cítí být nenahraditelná archiv ČT
Herečka Bára Hrzánová je hodně svá. Mnozí o ni hovoří jako o skvělé herečce, která má ale občas manýry. Teď se ukazuje, že po hádce s ní začaly velké zdravotní problémy ředitele Divadla Na Jezerce Jana Hrušínského. Hrzánová se totiž smrtelně urazila a to taky málem na smrt přivedlo ředitele.

Ten skončil s prasklým žlučníkem, prasklou tepnou a zápalem plic v nemocnici, kdy byl několik dní v umělém spánku. "Vše vygradovalo po neshodách s jednou herečkou. Jmenovat ji nechci, ale má mnoho důvodů, aby měla divadlo rád a taky se k němu tak chovala. Nechci to ale rozmazávat," uvedl principál divadla, který trpěl onemocněním už před tím. Jen konflikt s Hrzánovou vyvolal záchvat.

Hrzánové Hrušínský nabídl roli. Když řekla, že neví, zda by měla čas to hrát, nabídl ji alternaci. Na to se ale urazila se slovy, že jí přeci nikdo nemůže nahradit. A problém byl na místě.

"Ona Bára není zas tak skvělá herečka, jakou z ní někteří dělají. Řekla bych průměrná, ale myslí si, jak je nepostradatelná. Bohužel se ohání jménem Hrzánová a má pocit, že zdědila i všechen talent po otci," míní kolegyně z divadla.

Otec Báry, herec Jiří Hrzán byl geniální herec. Zemřel velmi mladý po pádu z výšky. Jeho dcera jistě podědila umělecké geny, ale myslet si, že je jediná na světě, asi není úplně to pravé ořechové. "Ona k herectví patří na prvním místě pokora. Kdo ji nemá, není herec," míní další z hereckých kolegů z Jezerky.

Jan Hrušínský se po těžkém onemocnění dává dohromady a na dálku řídí divadlo. Hrzánová, uražená, tráví léto na chalupě a nechce se k ničemu vyjadřovat.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...