Neckář riskuje život! Přišel o rozum?

 Celebrity 
23. července 2015 04:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Václav Neckář, který před pár lety prodělal mrtvici teď zbytečně riskuje zdraví a možná i život! Profimedia
Zpěvák Václav Neckář velmi nebezpečně hazarduje se zdravím a se svým životem. Zatímco by v těchto tropických vedrech, které sužují celou Evropu měl být schovaný ve stínu, nebo někde u vody, lítá po prudkém slunci a ještě k tomu velmi nebezpečně.

Počin, který Neckář udělal je sice úctyhodný, ale takového aktivity 71letého zpěváka mohou stát i život. Před lety prodělal mrtvici, zdravotně na tom pořád není úplně nejlépe, přesto se vystavuje dusnu a prudkému slunci.

Poblahopřál totiž teplickému fotbalovému klubu vše nejlepší k 70. výročí jeho založení.Oslavy byly bujaré i přes prohru a nepokoje v přátelském utkání s Drážďany. Neckář ale přijal pozvání a cítil se velmi příjemně.

"Když jsem viděla Vaška, jak tam je na tom prudkém slunci, polil mě pot. Nejen tím vedrem. Divím se jeho bráchovi Honzovi, že mu tohle nezakáže. Vždyť by ho mohlo trefit," řekla VIPstory.cz jedna z fanynek zpěváka.

Neckář se ještě navíc stará o svou vážně nemocnou ženu, která třikrát denně musí na dialýzu, protože jí vypověděly službu ledviny a hapruje i se srdcem. Do toho koncertuje, jezdí po různých vystoupení. Už to samo o sobě je velmi náročné. A jak vidno, Neckář hodně zhubl. Je unavený, nemocný a ještě si takhle zbytečně zahrává se zdravím! Není to trochu zbytečný risk?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Petra Nesvačilová ukázala těhotenské bříško a prozradila, že si porod představuje jako mejdan s...

Styl

Renata (56): Dcera za mnou po narození vnoučat téměř nejezdí a půjčovat mi děti nechce, že je...

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...