Tahle herečka nemá skoro žádné přátele!

 Celebrity 
14. července 2015 04:58 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jana Štěpánková si zahrála i v Nemocnici na kraji města, a také v jejím pokračování! archiv ČT
Má za sebou desítky divadelních, televizních a filmových rolí. Vydělávala statisíce a přesto není šťastná. Nyní je skoro bez přátel. Jana Štěpánková v osmdesáti letech nemá příliš lidí okolo sebe, s kterými si může popovídat, zajít na kávu nebo se prostě svěřit.

"Je stále méně lidí, kterých si vážím a mám je ráda a hlavně řada lidí už odešla," říká herečka a představitelka komediálních i vážnějších rolí. Například lékařky jak v původním kultovním seriálu Nemocnice na kraji města, tak i v jejím pokračování.

Mít přátele mezi kolegy, herci je vzácnost, nejen podle Jany Štěpánkové, ale i podle dalších osobností. Málokdy je přátelství herecké nebo pěvecké pevné, bez intrik, pomluv a zášti. Proto řada herců nebo zpěváků má kamarády mezi takzvanými "obyčejnými" lidmi.

Štěpánková si prý také částečně uškodila politikou. Je letitou příznivkyní ODS a někteří fanoušci, ani někteří kolegové ji to nemohou zapomenout nebo ji to vyčítají. I když by přátelství nemělo záviset na to, kdo komu fandí, ve skutečnosti je to ale naopak. Ještě, že má stále vitální herečka velkou rodinu, bratra Petra Štěpánka. Druhý bratr Martin před pár lety spáchal sebevraždu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Modré laguny odhalila, že byla sexuálně napadena hollywoodským manažerem. Přes třicet let se o tom...

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu