Krutý trest pro Ladislava Freje za jeho nevěry? Snad ne!

 Celebrity 
15. července 2015 04:55 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Ladislav Frej s přítelkyní Gábinou, o jejíž zdraví a život se teď bojí! Profimedia
Herec Ladislav Frej přišel před lety o svou manželku, skvělou českou herečku Věru Galatíkovou. Vzala mu ji zákeřná rakovina. Jen, co se v jeho životě objevila nová láska, opět se kruté nemoci musí bát. Jenže někteří jeho kolegové si myslí, že je to trest boží za to, jak se k první manželce choval.

Nové Frejově partnerce Gábině, která je o 23 let mladší, než on, hrozí rakovina prsu. Podstoupila testy a čeká na výsledky rozborů. Pokud se nádor potvrdí, čeká ženu léčba a nedej bože operace. To, co herec prožívá, je kruté, nicméně někteří jeho známí mají pocit, že platí za to, jak se choval ke Galatíkové. S tou sice, když onemocněla i podruhé rakovinou plic, zůstal až do její poslední chvíle. Jenže jí to hodně dlužil.

"Láďa Věru hodně podváděl. Ona to trpěla, ale hodně jí to bolelo. Opravdu se k ní choval hnusně. Když onemocněla, strašně si to vyčítal. Bohužel tohle je jeho trest za to, jak se k ní choval. Je to hnusné, že to říkám, ale když jsme mu to v divadle říkali, že ho Bůh potrestá, říkal, ať se staráme sami o sebe," prozradil jeden z jeho hereckých kolegů.

Samozřejmě, že každý by jeho nové přítelkyni přál, aby se nález nepotvrdil a byla zdravá. Nyní je ale podezření na zhoubné onemocnění vážné. Rakovinou prsu trpí například manželka kuchaře Zdeňka Pohlreicha Zdena, nebo si jí prošla zpěvačka Naďa Urbánková, která o oba prsy přišla. Pokud se nádor podchytí včas, je velká šance na vyléčení.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Dům a zahrada

Vypěstovat si z pecky avokáda krásnou pokojovku zvládne i úplný začátečník. Základ je teplo a vlhko

Zavřít reklamu