Dcera Vladimíra Ráže se vrátila na místa, kde vznikala Pyšná princezna

 Celebrity 
12. července 2015 10:35 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Veronika Rážová zavzpomínala na svého tatínka Vladimíra a natáčení Pyšné princezny na pohádkové Hluboké facebook
Veronika Rážová je poslední z dcer herce Vladimíra Ráže, od jehož úmrtí letos 4. července uplynulo 15 let. Nyní se i ona vrátila na místa, kde vznikala legendární Pyšná princezna, tedy na jihočeskou Hlubokou a trochu zavzpomínala.

"Po 64 letech na stejném místě, jen mi tu moc chyběl zahradník," napsala mladá moderátorka jednoho z nejposlouchanějšího českého rádia a také příležitostná zpěvačka Veronika na sociální síť pod fotky, kde je zachycen její tatínek a na druhé v místě natáčení ona.

Hodně emocí na krásném místě prožila Veronika Rážová, která ztratila tátu, když byla hodně mladá. Přesto na něj vzpomíná s láskou a úctou. Vyzkoušela si dokonce v dolní zámecké zahradě bazének, kam Pyšná princezna spadla, když jí zahradník, tedy král Miroslav nechtěl zavázat střevíček. Pyšnou princeznu hrála Alena Vránová, která byla tehdy skutečnou partnerkou a pak manželkou herce. Společně měli dceru Markétu. Ta před více jak rokem zemřela. Upila se k smrti.

Za to Veronika , která je už také maminkou, si života užívá a na zámku Hluboká se taky na chvíli uložila do sofa, aby si odpočinula.

Na Hlubokou se Veronika Rážová vydala společně s kolegou v rámci promo akce rádia, kde pracuje a zavzpomínala na jednoho z našich nejlepších herců.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Hubnutí po čtyřicítce. Dejte si pozor na nízký příjem kalorií a další chyby, kvůli kterým ženy často...

Tech

U kvantových počítačů byl právě dosažen významný milník. Pracují s 99procentní přesností

Zavřít reklamu