Víte, která celebrita vyžaduje ve Varech největší pozornost a focení? Tahle!

 Celebrity 
12. července 2015 04:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Andrea Verešová, jak vidí fotoaparát, tak je jak vosa na bonbón, prostě si to nenechá ujít! Profimedia
Jestli je někdo, kdo si festival v Karlových Varech nejvíce užívá hlavně kvůli pozornosti médií, ráda se producíruje po červeném koberci a v podstatě vyžaduje, aby ji každý fotil, pak je to Andrea Verešová. Ta se natřásá všude a přede všemi!

"Verešová je tu už známá tím, že jak někde blejskají foťáky, je tam. Pořád by se producírovala po červeném koberci a hodně lidí je tu na ní alergických. A hodně lidí ji nemá rádo. Její arogance a její touha po slávě a být všude vidět, být středem pozornosti za každou cenu, je až zoufalá," řekla VIPstory.cz jedna z pracovnic festivalu, která pozoruje chování Verešové řadu let.

Pravdou je, že modelka, nyní matka a manželka a taky vymetávačka večírků a akcí ve Špindlu, je vždy perfektně a hodně draze oblečená. Ráda se ukazuje v luxusu a pokud někam jede, je to, jako kdyby přijela Česká Národní banka. "Jednou se chlubila, že s oblečením, šperky a doplňky má na sobě věci za milion a půl. No prostě, kdo se nemůže prezentovat tím co umí, nebo inteligencí, ten musí ukazovat hadry a krámy na sobě a u sebe," dodal další z členů festivalového ansámblu.

Verešová si však pozornosti užívá. I když asi hodně novinářů a fotografů štve, žádný si nenechá ujít možnost si ji vyfotit, případně udělat rozhovor!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá služebná prince Andrewa musela absolvovat školení, aby se mohla správně starat o jeho sbírku 72...

Styl

Skvělý pomocník na celulitidu i vrásky: Maderoterapie

Dům a zahrada

Připravte si tablety na čištění záchodu. Postačí vám tři suroviny: Jedlá soda, kyselina citronová a...

Zavřít reklamu