Víte, která celebrita vyžaduje ve Varech největší pozornost a focení? Tahle!

 Celebrity 
12. července 2015 04:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Andrea Verešová, jak vidí fotoaparát, tak je jak vosa na bonbón, prostě si to nenechá ujít! Profimedia
Jestli je někdo, kdo si festival v Karlových Varech nejvíce užívá hlavně kvůli pozornosti médií, ráda se producíruje po červeném koberci a v podstatě vyžaduje, aby ji každý fotil, pak je to Andrea Verešová. Ta se natřásá všude a přede všemi!

"Verešová je tu už známá tím, že jak někde blejskají foťáky, je tam. Pořád by se producírovala po červeném koberci a hodně lidí je tu na ní alergických. A hodně lidí ji nemá rádo. Její arogance a její touha po slávě a být všude vidět, být středem pozornosti za každou cenu, je až zoufalá," řekla VIPstory.cz jedna z pracovnic festivalu, která pozoruje chování Verešové řadu let.

Pravdou je, že modelka, nyní matka a manželka a taky vymetávačka večírků a akcí ve Špindlu, je vždy perfektně a hodně draze oblečená. Ráda se ukazuje v luxusu a pokud někam jede, je to, jako kdyby přijela Česká Národní banka. "Jednou se chlubila, že s oblečením, šperky a doplňky má na sobě věci za milion a půl. No prostě, kdo se nemůže prezentovat tím co umí, nebo inteligencí, ten musí ukazovat hadry a krámy na sobě a u sebe," dodal další z členů festivalového ansámblu.

Verešová si však pozornosti užívá. I když asi hodně novinářů a fotografů štve, žádný si nenechá ujít možnost si ji vyfotit, případně udělat rozhovor!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum