Populárního herce odkopli jako prašivého psa

 Celebrity 
09. července 2015 03:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Bill Cosby zažil další veřejnou potupu Shutterstock
Problémy amerického herce Billa Cosbyho zřejmě zdaleka nekončí. Na herce se valí jedna žaloba za druhou za údajné zneužívání, a i když byl v případě sexuálního obtěžování z roku 1974 zproštěn viny, dávají od herce někteří jeho příznivci ruce pryč.

Zástupci resortu Walt Disney World v Orlandu na Floridě odstranili z Academy of Television Arts and Sciences Hall of Fame Plaza bronzovou hercovu bustu. Sochu známého rodáka z Philadelphie prý žádali odstranit přímo fanoušci Walta Disneyho, kteří kvůli odstranění sochy podepisovali petici.

K odstranění došlo krátce poté, co se v pondělí dostaly na veřejnost informace, že se v roce 2005 Cosby přiznal k pořízení sedativ s úmyslem podat je ženám, se kterými si chtěl užít sex.

Bill Cosby v současné době čelí více než 40 obviněním ze sexuálního zneužití, přičemž pět obětí již na herce podalo žalobu za urážku na cti, neboť je Cosby prostřednictvím veřejných vyhlášení nazval lhářkami. Cosbyho právník naopak navrhl zamítnutí těchto žalob.

Cosby se stal prvním černým hercem, který se objevil v televizním seriálu. Na obrazovkách jsme ho mohli vidět již v roce 1965, kdy hrál v sérii "I Spy" (Já, špión), a za tuto roli byl odměněn třikrát cenou Emmy. Největší úspěch herce čekal až po třiceti letech v seriálu "The Cosby Show", který je dodnes uváděn v televizních sítích celého světa. Kvůli skandálům americká televizní stanice NBC zrušila s hercem chystané natáčení a rovněž televize Netflix oznámila, že posouvá start nového projektu s Cosbym na neurčito.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hezounek Ryan Gosling se stal hvězdou kampaně módního domu Gucci

Styl

Anna (48): Matka zemřela a sestry jsou náhle kvůli dědictví jako saně

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...