Psychopat Rychtář: Hrozí mu vězení!

 Celebrity 
06. července 2015 04:00 / redakce
  0   0
Josef Rychtář je prý velký manipulátor a mlátí ženy! Opět měl napadnout svou exmanželku Darinu Profimedia
Manžel zesnulé Ivety Bartošové - Josef Rychtář (62) několikrát dokázal, že je to násilník, manipulátor a lhář. V sobotu měl opět napadnout svou exmanželku Darinu. V jejím domě zasahovala policie a žena skončila dokonce v nemocnici. Rychtář je přitom v podmínce, tak proč není za katrem?

Rychtář měl při hádce Darinou Novou, kdysi Rychtářovou udeřit pěstí do obličeje a prsou. A to v momentě, kdy se řešilo stěhování nábytku. Žena zavolala policii. Na místě zasahovala záchranka, která napadenou Darinu převezla k ošetření do nemocnice. Rychtář naopak začal tvrdit, že to byl on, kdo byl napaden. Kdo mu ale věří?

"Ano, byla jsem napadena. Jsem na policii a zatím se k tomu nebudu vyjadřovat," uvedla Nová, která si s Rychtářem užila svoje. On byl nedávno dokonce odsouzen a dostal podmínku za předchozí zmlácení jeho exmanželky.

"Velmi se divím, že policie okamžitě nezasáhla a Rychtáře minimálně nepřevezla na služebnu. Že si nepočkala na lékařskou správu a případně neumístila pachatele do cely. A nedala návrh na vzetí muže do vazby. Obvyklý postup, především, pokud byl nedávno odsouzen. Je v podmínce, a pokud se prokáže, že ženu opravdu napadl, nemůže to rozhodně policie kvalifikovat jako přestupek, to by se sama dopustila hrubého porušení zákona," řekl VIPstory.cz jeden z renomovaných pražských právníků.

Policie pouze potvrdila, že zasahovala u napadení exmanželů v Říčanech u Prahy. Co se tam stalo a kdo je na vině, nesdělila. Případ dále vyšetřuje.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Posekané trávy se nezbavujte. Prospěch z ní může mít celá vaše zahrada

Styl

Víno a sýry k sobě rozhodně patří. Musíte ale vědět, jak vybrat tu správnou kombinaci

Bydlení

Zvyšte si opticky strop. Triky, které pomohou

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu