Psychopat Rychtář: Hrozí mu vězení!

 Celebrity 
06. července 2015 04:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Josef Rychtář je prý velký manipulátor a mlátí ženy! Opět měl napadnout svou exmanželku Darinu Profimedia
Manžel zesnulé Ivety Bartošové - Josef Rychtář několikrát dokázal, že je to násilník, manipulátor a lhář. V sobotu měl opět napadnout svou exmanželku Darinu. V jejím domě zasahovala policie a žena skončila dokonce v nemocnici. Rychtář je přitom v podmínce, tak proč není za katrem?

Rychtář měl při hádce Darinou Novou, kdysi Rychtářovou udeřit pěstí do obličeje a prsou. A to v momentě, kdy se řešilo stěhování nábytku. Žena zavolala policii. Na místě zasahovala záchranka, která napadenou Darinu převezla k ošetření do nemocnice. Rychtář naopak začal tvrdit, že to byl on, kdo byl napaden. Kdo mu ale věří?

"Ano, byla jsem napadena. Jsem na policii a zatím se k tomu nebudu vyjadřovat," uvedla Nová, která si s Rychtářem užila svoje. On byl nedávno dokonce odsouzen a dostal podmínku za předchozí zmlácení jeho exmanželky.

"Velmi se divím, že policie okamžitě nezasáhla a Rychtáře minimálně nepřevezla na služebnu. Že si nepočkala na lékařskou správu a případně neumístila pachatele do cely. A nedala návrh na vzetí muže do vazby. Obvyklý postup, především, pokud byl nedávno odsouzen. Je v podmínce, a pokud se prokáže, že ženu opravdu napadl, nemůže to rozhodně policie kvalifikovat jako přestupek, to by se sama dopustila hrubého porušení zákona," řekl VIPstory.cz jeden z renomovaných pražských právníků.

Policie pouze potvrdila, že zasahovala u napadení exmanželů v Říčanech u Prahy. Co se tam stalo a kdo je na vině, nesdělila. Případ dále vyšetřuje.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Tech

Čína uprostřed občanských nepokojů znovu chrastí zbraněmi. Má nové ponorkové střely, které doletí až...