Donutil si zahrává se zdravim i životem!

 Celebrity 
07. července 2015 04:55 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Miroslav Donutil v Karlových Varech s cigárkem Profimedia
Hazarduje se zdravím a rozhodně mu to neprospívá. Inspiroval se snad u kolegy, kamaráda Jiřího Bartošky? Řeč je o předním českém herci Miroslavu Donutilovi, který si zadělává na problémy! Na Karlovarském festivalu ho fotografové načapali, jak kouří jak tovární komín. Že by inspirace v Bartoškovi?

V jídle se rozhodně neomezuje, alkoholu dává volný průběh, ale hlavně kouří jednu cigaretu za druhou. Přitom už mu není třicet. Trpí i lehčí nadváhou. Všechny tyhle věci jsou ideálním stavem proto, aby dostal infarkt nebo mrtvici, nebo nedej bože něco horšího.

"Mirek umí žít. Ten se nežinýruje. Života si užívá. Pravdou je, že se zadýchává a to kouření mu nepřidává. Ale jinak je jako rybička. Aspoň zatím," říká jeden z jeho dobrých známých.

Herci, který ztvárnil desítky divadelních, televizních a filmových rolí a natočil i nový seriál o nerudném, horském doktorovi dokonce chutná i další "neřest" A to sex. "Mirek je docela kabrňák a i ve svém věku je hodně náruživý. Aspoň se tím vždy chlubil," dodává známý!

Tak snad jedině ten sex snad pomáhá Donutilovi udržovat se ve formě. Na žádné velké cvičení není. Pěšky chodí minimálně, MHD nevyužívá a všude jezdí či se nechává vozit autem. Aspoň prý podle přátel by to kouření mohl vynechat. "To mu nestačí, jak dopadl Jirka Bartoška? I když se uzdravil, vyhráno nemá a s těma cigárama si hodně zahrávají, oba!," dodala rázně kolegyně herečka.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Belohorcová s manželem zažehnali manželskou krizi a uspořádali na Tenerife velkou party. Zpívat jim...

Styl

Cotardův syndrom: Existují lidé, kteří věří, že jim v těle neproudí krev nebo chybí orgány a cítí...

Tech

Čína uprostřed občanských nepokojů znovu chrastí zbraněmi. Má nové ponorkové střely, které doletí až...