Koho z celebrit potkáte na rockovém svátku Masters of Rock?

 Celebrity 
08. července 2015 17:00 / Marek Pokorný
  0   0
Masters of Rock ve Vizovicích bude zase svátkem dobrého rockového nářezu archiv
Největší rockový svátek Master sof Rock startuje už ve čtvrtek v moravských Vizovicích. Až do neděle tu můžete potkat možná i některé české celebrity, které sem čas od času zavítají. Letos jde už o 13. ročník největší kulturní akce v republice, kterou byste si neměli nechat ujít.

Festival kvalitní rockové hudby proběhne v už důvěrně známém a oblíbeném prostředí ve Vizovicích. Celkem vystoupí 74 kapel z 15 zemí světa.

Těšit se můžete třeba na legendární NIGHTWISH (FIN) představí první album se zpěvačkou Floor Jansen, WITHIN TEMPTATION (NED) přiveze monstrózní MEGA show a LED stěnu přes celé pódium, BLACK LABEL SOCIETY (USA) s fenomenálním kytaristou Zakkem Wyldem, POWERWOLF (GER) se světovou premiérou nového alba, HAMMERFALL (SWE) s novým albem „(R)Evolution“ a mnoho dalších.

Z tuzemských kapel to bude třeba ARAKAIN, HARLEJ, DYMYTRY, FLERET, TURBO, DARK GAMBALLE, GATE CRASHER, FREE FALL, THE AGONY, HAND GRENADE, SIX DEGREES OF SEPARATION a desítky dalších na dvou pódiích.

Kromě hudebních zážitků jsou připraveny další „atrakce“, které jen dokreslí odpočinkový prodloužený víkend na Zlínsku. Chybět nemohou pivní stany, hospůdky, kavárny, čajovny, obchůdky se suvenýry, tetovací studia, piercing, body-painting, zábavní a herní zóny, adrenalinové sporty a opět se budete moct vyblbnout v Radegast Adrenalin parku - lezecká stěna, bungee running pro dvojice, kohoutí zápasy v ringu, moucha na zdi, silový buchar a podobně.

K zajímavým cenám můžete přijít i na střelnici Buffalo Bill, oddechnout pak u speciálního drinku v Urban Chill-Out Relax zóně. Pro prvních 15.000 příchozích fanoušků bude opět připraveno kompilační CD s hity hvězd, které na festivalu zahrají. Stanování zdarma bude k dispozici i v průběhu nadcházejícího ročníku.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Lesk vašim příborům vrátí kousky alobalu nebo voda z brambor

Styl

Nejčastější stravovací mýty, kvůli kterým mnoho lidí nemůže zhubnout

Bydlení

Horkovzdušná pistole je šikovný pomocník. Pomůže odstranit barvu i rozpálit gril na zahradě

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu