Koho z celebrit potkáte na rockovém svátku Masters of Rock?

 Celebrity 
08. července 2015 17:00 / Marek Pokorný
  0   0
Masters of Rock ve Vizovicích bude zase svátkem dobrého rockového nářezu archiv
Největší rockový svátek Master sof Rock startuje už ve čtvrtek v moravských Vizovicích. Až do neděle tu můžete potkat možná i některé české celebrity, které sem čas od času zavítají. Letos jde už o 13. ročník největší kulturní akce v republice, kterou byste si neměli nechat ujít.

Festival kvalitní rockové hudby proběhne v už důvěrně známém a oblíbeném prostředí ve Vizovicích. Celkem vystoupí 74 kapel z 15 zemí světa.

Těšit se můžete třeba na legendární NIGHTWISH (FIN) představí první album se zpěvačkou Floor Jansen, WITHIN TEMPTATION (NED) přiveze monstrózní MEGA show a LED stěnu přes celé pódium, BLACK LABEL SOCIETY (USA) s fenomenálním kytaristou Zakkem Wyldem, POWERWOLF (GER) se světovou premiérou nového alba, HAMMERFALL (SWE) s novým albem „(R)Evolution“ a mnoho dalších.

Z tuzemských kapel to bude třeba ARAKAIN, HARLEJ, DYMYTRY, FLERET, TURBO, DARK GAMBALLE, GATE CRASHER, FREE FALL, THE AGONY, HAND GRENADE, SIX DEGREES OF SEPARATION a desítky dalších na dvou pódiích.

Kromě hudebních zážitků jsou připraveny další „atrakce“, které jen dokreslí odpočinkový prodloužený víkend na Zlínsku. Chybět nemohou pivní stany, hospůdky, kavárny, čajovny, obchůdky se suvenýry, tetovací studia, piercing, body-painting, zábavní a herní zóny, adrenalinové sporty a opět se budete moct vyblbnout v Radegast Adrenalin parku - lezecká stěna, bungee running pro dvojice, kohoutí zápasy v ringu, moucha na zdi, silový buchar a podobně.

K zajímavým cenám můžete přijít i na střelnici Buffalo Bill, oddechnout pak u speciálního drinku v Urban Chill-Out Relax zóně. Pro prvních 15.000 příchozích fanoušků bude opět připraveno kompilační CD s hity hvězd, které na festivalu zahrají. Stanování zdarma bude k dispozici i v průběhu nadcházejícího ročníku.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Agresivní kočka se dá převychovat. Kárání ani fyzické tresty ale na ni rozhodně neplatí

Styl

Zdravé stravování, které vás nastaví správným směrem a navíc zhubnete přebytečná kila

Bydlení

Začalo období vřesu. Při správné péči vám krásný vydrží roky

1. Nicole Kidman, konečně prozradila, jak a kde ji manžel požádal o ruku. Velmi neobvyklý byl čas zásnub

2. Renčova manželka končí s mateřskou. Vypadá báječně, nafotila kalendář a vrací se i do divadla

3. Londýnský soud rozhodl, že poslední vůle prince Filipa má zůstat tajná po 90 let. Na závěti je něco...

4. Eva Decastelo se rozmluvila o svém manželovi i nejhorším dárku, který v životě dostala

5. Spice Girls se mají dát dohromady. Proč ale Victoria Beckham nechce a comeback skupiny opět bolokuje?

Zavřít reklamu