Tahle známá žena díky StarDance zhubne!

 Celebrity 
08. července 2015 04:05 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Kateřina Cajthamlová, lékařka, internistka a dietoložka bude tančit ve StarDance. Učit jí bude Petr Čadek archiv ČT
Tohle nikdo nečekal! Nejdříve vymetala lidem ledničky, radila jim, jak zhubnout a byla polovině národa protivná. Pak Kateřina Cajthamlová rozjela pořad DoktorKA a diváci si ji zamilovali, a teď bude tančit. A ne jenom tak! S profíkem Petrem Čadkem to rozbalí ve StarDance!

"Tanec je vlastně taky jistá forma věci zdraví prospěšná. Je to pohyb a ten nikomu rozhodně neškodí," svěřila se VIPstory.cz cz Kateřina Cajthamlová.

Prozradila, že ji tanec ohromně baví a to, že dostala šanci předvést se jako tanečnice, ji potěšilo a překvapilo zároveň. "Představa, že od České televize dostanu osmdesát individuálních lekcí s profesionálním tanečníkem, že mi zajistí u švadleny pro tuto příležitost ušití šatů nebo speciálně pro mě ušité boty bez přehnaného podpatku, to je pro ženu naprosto nádherné. Přesvědčování, abych do toho šla nebylo nějak složité, téměř okamžitě jsem řekla, že do toho jdu," říká Cajthamlová.

Do parády si ji vezme manžel Jitky Čvančarové, Petr Čadek, pro kterého je tanec životním posláním. A 80 lekcí s doktorkou bude pro něj oříšek. Jak už nyní říká, Kateřina je talent a hlavně je s ní legrace.

Tanec navíc Cajthamlové pomůže k tomu, aby o něco zhubla. Přeci jen si je vědoma, že pár kilo má navíc a zdravý pohyb ve formě hezkých pohybů na tanečním parketě ji prospěje.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Petra Nesvačilová ukázala těhotenské bříško a prozradila, že si porod představuje jako mejdan s...

Styl

Renata (56): Dcera za mnou po narození vnoučat téměř nejezdí a půjčovat mi děti nechce, že je...

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...