ODHALENÍ: Tohle je kluk z nejslavnější čokolády! Pořádně přibral, ale oči má stále stejné!

 Celebrity 
08. července 2015 00:04 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Günter Euringer dnes a před 41 lety, když se stal tváří slavné čokolády archiv G. Euringera
Není asi nikdo, kdo by neznal čokoládu Kinder, asi nejslavnější pochoutku nejen v Evropě, ale na celém světě. Vždy z jejího obalu kouká sympatický okatý klučina. Málokdo však tuší, že už je mu 52 let a jmenuje se Günter Euringer.

Když se dostal na obaly prvních milionů kusů skvělé čokolády s mléčnou náplní, bylo Günterovi bylo 10 let. Jeho matka v roce 1973 pracovala v reklamní agentuře a synovu fotku tehdy prodala za částku, která by se dnes rovnala 150 eurům, což je přes 4000 korun.

Malému chlapci tehdy čokoláda přinesla slávu v jeho okolí. Spolužáci ve škole, kamarádi, lidé z městečka, kde rodina žila, věděli, že to je nejslavnější dítě nejen v Německu, Rakousku, Švýcarsku, ale i v dalších zemích. Tedy vyjma socialistických zemí, včetně Československa.

V následujících letech se Günter Euringer živil jako model. Momentálně podniká. Je ženatý a má dva malé chlapce. Johanese a Floriana. A i oni už vědí, jak je jejich tatínek slavný. Dokonce jim nechal jako fór udělat čokoládu s jejich podobenkou.

O tom, že klukem na čokoládě je právě on, poprvé Günter promluvil před 10 let. Následně napsal autobiografii Dítě čokolády.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...