Zloději v chalupě Evy Pilarové napáchali škody za statisíce!

 Celebrity 
07. července 2015 04:00 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Eva Pilarová prožila velké drama se svou milovanou chalupou! Profimedia
Eva Pilarová se v českém šoubyznysu drží už 55 let a podle mnohých je to PANÍ zpěvačka. Její profesionalitu ji nelze upřít a zásadně zpívá live. Po náročných měsících vždy jezdí odpočívat na milovanou chalupu na Českolipsko. Tu ji ale zničili zloději a udělali škody za statisíce.

Před několika lety se do poloroubeného stavení nedaleko Nedvězí na Českolipsku vloupali zloději. Ukradli věci, ke kterým Pilarová s manželem Janem Kolomazníkem měli vztah. Protože mají na půdě nádrž na vodu a přečerpávání je řešeno vypínačem, nastala katastrofa.

„Chtěli si asi rozsvítit a knoflík zapnuli, aniž to tušili. Měli jsme promočené stropy, zdi, z nichž některé jsou dřevěné. My tu nebyli a tak to tu několik dnů teklo. Příšerná spoušť a ani nám pojišťovna nedala celou částku, kolik byla škoda,“ prozradila zpěvačka, která je ale nyní už na zloděje nachystána říká, aby to nenechavci ani nezkoušeli. Nemají šanci!

Tehdy zpěvačku s manželem a přáteli čekali týdny a měsíce vysoušení a renovace. Dnes je romantické stavení na polosamotě už v pořádku a opět skýtá soukromí pro odpočinek a přátelské návštěvy. Eva Pilarová vždy přátele uctí dobrým jídlem. Také se tu učí texty, plánuje vánoční koncerty a hlavně odpočívá. Uvnitř je stará, dochovaná pec a také kachlová kamna, na kterých manželé rádi vaří a pešou samé dobroty. Dominantou pozemku je památná, stará lípa.

Kdysi jsem neměla dovolenou 20 let. Pak jsem si řekla a dost. Proč já bych si nemohla udělat dovolenou, tak jsme zase na chalupu začali jezdit a je nám tady vždy moc dobře,“ říká zpěvačka, milující hezké věci, dobrou muziku, fajn lidi a kočky.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...