Syn nejslavnějšího českého hitmakera! Nazpíval písničku, kterou nemá rád! Proč?

 Celebrity 
13. června 2015 03:30 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Jakub Svoboda jde pomalu ve stopách svého otce, legendárního hitmakera Karla Svobody Profimedia
Jakub Svoboda, syn nejslavnějšího českého skladatele, hitmakera Karla Svobody, který si před lety sáhl na život, jde v otcových šlépějích. Nazpíval totiž písničku Létající Čestmír, kterou jeho tatínek kdysi napsal. Sám ji prý ale nemá rád.

Jakuba vyzval Michal David, aby pro Kapku naděje, organizaci, kterou založila a vede jeho maminka Vendula Svobodová, udělal písničku. Příští týden 17. června se totiž uskuteční slavnostní večer, který bude vysílat živě televize Prima. A tam zazní největší hity Karla Svobody.

"Talent Kuba má a hlavně i to odhodlání," řekl Michal David. který se na akci podílí a v jehož studiu se nahrávalo. Jakubova maminka, Vendula zase hrdě sleduje, jak její syn se zapojuje do veřejného života.

Na otázku, jestli má rád písničku ke sci-fi filmu Létající Čestmír, odpověděl: "Ani moc ne."

Na akci vystoupí například Bára Basiková, Václav Noid Bárta, Michal David, Marian Vojtko, Josef Vágner a řada dalších. Kapka naděje je sdružení, které pomáhá onkologicky nemocným dětem. Díky urputnosti jeho zakladatelky Venduly Svobodové se podařily vybrat stovky milionů korun na přístroje do různých českých nemocnic, které pomáhají lépe odhalovat nemoc či ji naopak léčit.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí