LUXUS: Takhle si žije Janek Ledecký! Málem ale přišel o stamilionový majetek!

Janek Ledecký není žádný chudák. Jeho nemovitosti mají hodnotu desítek milionů korun!
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Celebrity 
02. června 2015 04:15 / VIPstory.cz, archiv
  0   0
Zpěvák Janek Ledecký, který zpívá, že na ptáky jsme krátký, si žije jako král! Jeho majetek má hodnotu nejméně 30 až 40 milionů korun. Jenže tenhle hitmaker málem přišel o všechno! Kde bydlí a kde tráví volný čas s rodinou?

Ledecký, jehož dcera Ester je slavná sportovkyně a syn Jonáš muzikant, bydlí trvale v pražské Haštalské ulici. V bytě, který sám má hodnotu okolo 15 až 20 milionů korun. Ve Špindlerově Mlýně má pak stylovou, luxusní vilku. Nemovitost ve Svatém Petru je taky v zhruba v hodnotě okolo 15 milionů,.

"Janek měl před pár lety bývalou vilu Czernin, kde složil třeba Hamleta, Galilea, ale tu prodal. Navíc se roky soudil se stavební firmou, která zámeček hraběte Czernina rekonstruovala. Proto si pak postavil typickou dřevěnou stavbu.

Za sto milionů, za které prodal i jinou nemovitost, by si mohl žít ale jako král. Jenže před dvěma lety byl jeho majetek v exekuci údajně kvůli podnikání. To na štěstí v poslední chvíli Ledecký, který je původně právník, zažehnal. Ale přesto na domě nyní vázne zástavní právo smluvní. Tedy nějaký úvěr, což původně nebylo. Znamená to, že Ledecký byl v hodně složité životní situaci. Tu však zvládl a dnes má střechu nad hlavou i víkendovou haciendu s luxusním výhledem na krkonošské kopce a panoramata.

Na chalupě ve Špindlu v zimě lyžuje, v létě chodí na procházky, na houby, ale hlavně - skládá hudbu. Má tu klid, i když jeho dům stojí kousíček od rušných stezek a vedle silnici vedoucí k obřímu hotelu. Vzdát se ale tohoto luxusu nehodlá.
📷
3
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chystáte si pořídit kočku? Každé plemeno má trochu jinou povahu

Styl

Léčivý plevel z pole, který zná každý. Tohle jste o něm netušili

Bydlení

Požární hlásič dokáže zabránit katastrofě. Přesto ho majitelé nemovitostí podceňují

1. Tahle misska bude pracovat pro Pradu a Gucci

2. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

3. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

4. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

5. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko